Vánoční veletrhy

Sobota na Vánočních veletrzích patří záchranářům i skupině Karel Gott revival Morava

Mrazivé sobotní ráno přímo vybízí k nákupům vánočních dárků v teple. A přesně to nabízejí Vánoční veletrhy na výstavišti, kde najdete v krytých pavilonech přes tři stovky prodejců.

Sobotní nabídku doplní stánek jihomoravských záchranářů, kteří přivezou svůj kalendář. K dostání bude u pódia v pavilonu F za 250 korun. Jeho koupí podpoříte rodiny s nemocnými dětmi.

Živo bude také na pódiu. V 11 hodin vystoupí Cimballica, po poledni ji vystřídá Karel Gott revival Morava a krátce po třinácté hodině se představí děti z dětských domovů.

Vánoční veletrhy jsou na výstavišti od 6. do 15. prosince. Otevírají vždy v devět hodin a zavírají v osmnáct hodin, poslední den pak o dvě hodiny dříve. Lístek stojí čtyřicet korun a děti do šesti let mají vstup zdarma. Lidé zaparkují zdarma přímo v areálu výstaviště.

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše