Life!

Sportovní vybavení se slevou až 70 %

Nejlehčí běžecké boty, ponožkoboty, značkové mikiny, bundy, outdoorové i streetové oblečení se slevami až 70 %, ale taky chytré hodinky, nové technologie pro sportovní vybavení nebo třeba masážní oleje z přírodních látek. To vše ve svém portfoliu nabídne SPORT Life! v pavilonu V.

Prodejna, půjčovna i cestovní agentura Sun sport dodává vybavení pro vodáctví, horolezectví, běžecké lyžování, kolečkové lyže a další outdoorové aktivity. Každý z personálu je navíc zapálený sportovec a vše co nabízí, má na vlastní kůži mnohokrát vyzkoušené. Na Life! chystají výprodej outdoorového vybavení (horolezectví, voda, běžky, Running) se slevou až 70 %, závody  a testování kolečkových lyží i prezentaci nových nemazacích technologií pro běžky.

Značka HAVEN nese rukopis agresivnějších bikových sportů jako je sjezd s postupnou přeměnou do trail a XC. Kompletní vývoj produktů se provádí v České republice s týmem designérů a grafiků, testování mají na starosti jezdci týmu HAVEN Extreme, kteří dávají impulzy k potřebným změnám při vývoji i vylepšení. Letos představí spoustu novinek v pestrobarevném provedení.

Anita Active nabízí milovnicím kvalitního dámského sportovního prádla více než 130 let zkušeností, výjimečný styl, prvotřídní komfort a maximální funkčnost.  Produkty jsou navrženy v Německu a následně vyrobeny v České republice a firma je schopná uspokojit i zákaznice vyžadující větší velikosti.

Schweizer International přiveze na Life! čistě přírodní produkty Best of Nature, k jejichž výrobě se používají výhradně přirozené a neošetřené látky z přírody či přírodě blízkého zemědělství. Masážní oleje  Yin-Yang neobsahují žádné syntetické vůně, barviva ani konzervanty. Zajímavou novinkou na stánku bude i  tzv. Leu Brain Stimulator – pedagogicko-logická hra pro lidi od 4 do 104 let, která zábavnou formou procvičuje mozek a skvěle uvolňuje po sportovní zátěži.

EUROLAMP vám posvítí na cestu i noční outdoorové aktivity díky kvalitním čelovkám a ručním svítilnám. Na jejich stánku si  můžete si vyzkoušet a zakoupit jak některou z horkých novinek, tak časem prověřené stálice od renomovaných světových výrobců Nitecore, Streamlight, Nightsearcher a jiné.

iGET představí řadu outdoor smartphonů, které se řadí ke špičce na českém trhu a jsou určeny do extrémních podmínek pro všechny outdoorové nadšence. V září 2018 také vstoupili na trh s ucelenou řadou fitness náramků a chytrých hodinek, které ocení každý sportovec. Na stánku iGET je bude možné získat za speciální veletržní cenu.

Společnost Fitbit je přední značkou v kategorii chytrých zdravotnických a fitness zařízení pro každodenní aktivity i intenzivní sport. Nabídne například chytré hodinky Fitbit Versa a Fitbit Ionic s kontinuálním měřením srdečního tepu, monitorováním spánku, vodotěsností do 50 metrů, chytrými notifikacemi z telefonu, bezkontaktními platbami i monitorováním ženského zdraví. Nebo chytré náramky vhodné i pro  nejmenší uživatele.

SANASPORT představí  podzimní běžecké novinky, speciální diagnostiku došlapu od Asics a Mizuna, ponožkoboty Skinners i nejlehčí běžeckou botu Reebok Floatride Run Fast s váhou 99 g, kterou nabízí v ČR exkluzivně!

HUDYsport najdete v pavilonu V hned na několika místech, kromě tradičních lezeckých stěn chystá i speciální imitaci lezení ledu. Na stánku pak nabídne  oblíbené výprodeje brandových značek se slevou, ať už jde o značky Mammut, La Sportiva, Deuter, Arc'Teryx, Millet, Jack Wolfskin nebo E9. Slevy budou na textil, batohy, obuv i na outdoorové vybavení a to ve výši až 60-70%.

Kine–MAX (Erawan) bude mít po celou dobu výstavy na stánku fyzioterapeuta, který bude vyšetřovat a tejpovat návštěvníky zdarma. Kromě tejpování nabídne také cvičební a rehabilitační pomůcky, některé se slevou až 50%.

SUN SKI SPORT (WOOX) přijede jedinečným prodejním kamionem a s ním přiveze i novou podzimní a zimní kolekci 2018/19 oblečení značky WOOX - podzimní a zimní bundy, kabáty, mikiny, fleece. Pro návštěvníky, kteří se zaregistrují, nabídne trvalou slevu 50% slevu na veškeré zboží Woox.

HANZA SPORT plus (MEATFLY) vás zahltí streetovými kousky z loňské kolekce a ukáže i pár kousků z té nové. Těšit se můžete na zimní streetové bundy, novou kolekci pro dámy a řadu doplňků, jako jsou barevné ponožky, peněženky, pásky, zimní masky aj. Vybrané produkty koupíte až s 60% slevou.

KILPI nabídne návštěvníkům běh na nejvyšší budovu v Brně na schodovém simulátoru a na promo zóně si mohou vyzkoušet a zakoupit novou kolekci outdoorového oblečení na zimu 2018/2019. Největší zájem bude o volnočasové a zimní oblečení za zvýhodněné ceny, ještě speciálně ponížené o dalších veletržních 20%.

Bjež v Brně představí nové designy neklouzavých čelenek, včetně širokých typů na sportování v chladnějším počasí podzimu a zimy.  V sortimentu mají také novinku v podobě multifunkčních nákrčníků ve dvou variantách (lehčí a teplejší) v podobných designech jako oblíbené čelenky.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše