MOBITEX

Studio JASYKO připravilo speciální projekt Technologie&Design

Studio JASYKO připravilo pro návštěvníky veletrhu MOBITEX, který se koná od 26. 2. do 29. 2. 2020 v pavilonu F brněnského výstaviště, oblíbený projekt Technologie & Design. Ten ukáže audiovizuální techniku jako plnohodnotnou součást moderního útulného interiéru. A to hned v několika variantách. Chybět nebude ani bezplatný poradenský servis pro návštěvníky, letos nově rozšířený o poradenství interiérového designéra.

Na téměř 150 metrech výstavní plochy se můžete těšit na inspiraci a trendy v zařízení moderního interiéru – jeho nedílnou součástí je audiovizuální technika, zajímavě řešené stěny, poctivé dřevěné podlahy, obložení a terasy, ručně vyráběný sedací nábytek, dřevěné designové stoly z českého dřeva v kombinaci s epoxidovou pryskyřicí, ale i energeticky úsporné a přitom příjemné osvětlení. Co se týká audiovizuální techniky, projekt představí hned několik variant řešení v rozdílně zpracovaných interiérech.

První část expozice představí špičkovou audiovizuální techniku - studio JASYKO připraví to nejlepší, co je v dnešní době k dispozici. Z audiotechniky se můžete těšit na diamantově čistý zvuk britské značky reprosoustav Bowers & Wilkins v kombinaci s komponenty prémiové americké značky McIntosh. Ve vizuální technice pak uvidíte stále oblíbenější řešení - špičkový obraz z projektoru na projekční ploše s úhlopříčkou 246 cm. Jelikož  je vyrobena z technologicky jedinečného materiálu, je na ni možné promítat v běžných podmínkách domácnosti, tedy bez nutnosti zatemnění místnosti.

Druhá část představí světový unikát a zažije tak současně i českou premiéru - jedná se o reprosoustavy precizně potažené přírodní hovězí kůží. Tato část bude tematicky laděná do moderního dřevěného prostředí připomínající srub včetně sedacího nábytku a dřevěných podlah.

Třetí část se věnuje možnostem řešení teras. Opět nebude chybět kvalitní ozvučení – v tomto případě zaměřené na venkovní použití právě na terasách, v zimních zahradách nebo dalších prostorách okolo domu. I na těchto místech je totiž možné umocnit své zážitky kvalitní hudbou.

Stranou pozornosti nebude ani takzvané multiroom ozvučení. Tento systém ozvučení umožňuje nejenom výběr hudby z úložiště, USB, internetových rádií či dalších internetových služeb prostřednictvím třeba tabletu nebo telefonu, ale i ovládání ozvučení v různých místnostech z kteréhokoliv místa v domě. Místnosti jsou rozděleny na zóny, které je možné různě slučovat, aby v nich hrála ta samá, nebo různá hudba ve stejné či odlišné hlasitosti. Uživatelsky příjemné prostředí ovládání doladí pohodu poslechu.

Finální úpravu stěn unikátními luxusními designovými stěrkami zajistí Šolc Design Architects. Konečný efekt podtrhnou závěsy od společnosti Clipet, která dováží zajímavé látky a kůže, deky, dekorace ze Španělska. Kvalitní dřevěné podlahy a terasy položí firma Bestparkett. Pohodlný sedací nábytek dodá tradiční český výrobce Rasl čalouněný nábytek. Poctivě vyráběné designové stoly z českého dřeva v kombinaci s epoxidovou pryskyřicí přiveze Timbermakers. Osvětlení zajistí společnost Valmax – jak moderní napínané stropy, tak i závěsné prstencové lustry vyráběné na míru dle přání a potřeb klienta. Ozvučení pak navrhne studio JASYKO, garant projektu Technologie  & Design.

Poradenství interiérového designéra

Již tradičně je nedílnou součástí projektu Technologie & Design studia JASYKO bezplatný poradenský servis pro návštěvníky.  Letos nově rozšířený o konzultaci návrhů řešení interiérového designéra. Ten bude k dispozici návštěvníkům po celou dobu konání veletrhu. Základní možnosti řešení budou navíc konzultovány zcela zdarma.

Více informací naleznete na www.jasyko.cz nebo se přijďte inspirovat na veletrh MOBITEX.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše