STYL

STYL Show ukázala, co se bude nosit v následujících sezónách

Módní přehlídky jsou v letošním roce součástí nového projektu Fashion2days. Návštěvníkům se v sobotní STYL Show představily firmy SASSA, Fashion M&M, Ateliér Donát, Moděva a Level-Pro.

Pětice značek nabídla aktuální kolekce dámského oblečení, které jsou vhodné pro celodenní i volnočasové nošení. Úvod patřil světu Lingerie a renomované značce SASSA, německému výrobci spodního prádla. Kolekce vsadila na pastelové barvy, tlumené tóny i tradiční bílou. Skvěle padnoucí prádlo lákalo i svými sexy střihy. 

Na mole se dále představila společnost Fashion M&M, která ukázala kolekci oblečení vyznačující se lehce kombinovatelnými barvami. Nechyběly elegantní jednobarevné modely ani černobílá kombinace.

Kolekcí na jaro/léto 2021 navázala firma Ateliér Donát. K vidění byly zejména dámské šaty různých délek a halenky v kombinaci s kalhotami. Dominovaly výraznější vzory a odstíny zelené, červené i oblíbené černobílé. 

S tradičními zimními plášti z kvalitních materiálů se představila firma Moděva. Často byly zdobeny kožešinou, kolekci doplnily i sportovnější kousky s kapucemi. 

Závěr přehlídky patřil společnosti Level-Pro. Ta se opět spojila s návrhářkou Ivetou Řádkovou, jejíž modely doplnily kolekci klobouků a čepic. Ruský výrobce opět předvedl kolekci exkluzivních pokrývek hlavy z klasických materiálů.

Další aktuality z veletrhu