STYL

STYL Show ukázala, co se bude nosit v následujících sezónách

Módní přehlídky jsou v letošním roce součástí nového projektu Fashion2days. Návštěvníkům se v sobotní STYL Show představily firmy SASSA, Fashion M&M, Ateliér Donát, Moděva a Level-Pro.

Pětice značek nabídla aktuální kolekce dámského oblečení, které jsou vhodné pro celodenní i volnočasové nošení. Úvod patřil světu Lingerie a renomované značce SASSA, německému výrobci spodního prádla. Kolekce vsadila na pastelové barvy, tlumené tóny i tradiční bílou. Skvěle padnoucí prádlo lákalo i svými sexy střihy. 

Na mole se dále představila společnost Fashion M&M, která ukázala kolekci oblečení vyznačující se lehce kombinovatelnými barvami. Nechyběly elegantní jednobarevné modely ani černobílá kombinace.

Kolekcí na jaro/léto 2021 navázala firma Ateliér Donát. K vidění byly zejména dámské šaty různých délek a halenky v kombinaci s kalhotami. Dominovaly výraznější vzory a odstíny zelené, červené i oblíbené černobílé. 

S tradičními zimními plášti z kvalitních materiálů se představila firma Moděva. Často byly zdobeny kožešinou, kolekci doplnily i sportovnější kousky s kapucemi. 

Závěr přehlídky patřil společnosti Level-Pro. Ta se opět spojila s návrhářkou Ivetou Řádkovou, jejíž modely doplnily kolekci klobouků a čepic. Ruský výrobce opět předvedl kolekci exkluzivních pokrývek hlavy z klasických materiálů.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše