Life!

Tipy, proč jít na Life!

Tanec je skvělou aerobní aktivitou

Velmi zajímavou formou pohybu je tanec, ostatně je to jedna z nejlepších věcí, které vedou ke štíhlejší postavě – stačí se podívat na některé účastníky soutěže Když hvězdy tančí. Na festivalu Life! můžete vyzkoušet, jestli to takhle zabere i na vás. Nejlepší cestou je vybrat si z open class workshopů a celé tři dny můžete testovat, co vám nejvíc sedne. Cena za lekci je v tomto případě 150 korun. Nabídka je široká – od jógy až po například latinskoamerické tance a právě v open class se počítá i s úplnými začátečníky.

Soutěžte se Sanasportem v běhu na 500 metrů a vyhrajte bezva ceny od švýcarské značky On Running!

Otestujete běžecké boty On Running a s trochou štěstí vyhrajete On Running Cloudventure, triko, batoh, nebo voucher na 500 Kč. Navíc - za každých uběhnutých 100 m daruje SANASPORT 5 Kč na humanitární pomoc mezinárodní organizaci ADRA. Bavte se a pomáhejte  - na Sanastánku v pavilonu V.

Vyzkoušejte nedělní lezení pro veřejnost

V pavilonu V je instalováno několik lezeckých prvků, na kterých budou probíhat lezecké soutěže, v neděli budou k dispozici veřejnosti. Na boulderingové stěně bude v sobotu probíhat LA SPORTIVA SPORT Life! Bouldercontest 2018, v neděli je tato stěna k dispozici veřejnosti. Stromové lezení můžou návštěvníci zkoušet po celou dobu festivalu. V pavilonu V je dále instalována imitace lezení ledů.

V neděli můžete vyhrát koloběžku za 5 000 korun

Ve stánku Jihomoravského kraje v expozici Lodních sportů bude v neděli probíhat soutěž v jízdě na veslařském trenažéru pro rodiny Rodinný závod, soutěžit se bude o koloběžku v hodnotě 5000,- Kč (máma, táta a 1 dítě do 15 let pojedou 500 m, probíhat soutěž bude od 10 do 15 hodin a vyhlášení vítězného týmu v 15:30).

Událost na Facebooku

Nechte si udělat náramky BODY ID na festivalu Life! do 5 minut!

BODY ID jsou identifikační náramky pro sportovce, děti, nemocné, seniory, cestovatele. BodyID obsahuje důležité informace o vás nebo o vašich nejbližších. V určitých situacích mohou být tyto informace životně důležité!

BodyID najdete v pavilonu V na stánku 29.

Aromaterapie nejen v těhotenství

Těhotná žena bývá citlivější a vnímavější. Cítí, co předtím necítila, chutná jí, co jí předtím nechutnalo, zmítá se v hormonálních bouřích, její nálada je proměnlivá jako počasí a občas se cítí smutně a ztraceně. Právě v tomto období může proti některým základním neduhům pomoci aromaterapie.
Aromaterapie v těhotenství pomáhá jemně, a přitom účinně, s celou řadou fyzických i psychických obtíží. Rozlišovat bychom však měli stupeň těhotenství, ve kterém se žena nachází - některé postupy aromaterapie nejsou vhodné například v prvním trimestru těhotenství a podobně.
Majka Staňková z Centra pro mateřství a rodinu Vám poradí, jak se v záplavě vonných olejů vyznat, jak je účinně používat a jak jejich pomocí zmírnit psychické napětí, povzbudit organismus či navodit pocit pohody a dobré nálady.
Na její přednášku se můžete těšit v pátek a v neděli na pódiu Pavilonu V na  pódiu  STYLE Life!

Jak být psychicky v pohodě - vliv okolního prostředí

Duševní neboli psychické zdraví, je důležitou součástí každého z nás. Fungování těla a mysli je spojeno, „ve zdravém těle zdravý duch“, říkalo se kdysi. Ale jak na to v dnešní moderní a uspěchané době? Jak v sobě najít vnitřní klid, harmonii, cítit se dobře, zkrátka být v pohodě?
Na tyto i další otázky se Vám pokusí odpovědět Majka Staňková z Centra pro mateřství a rodinu. Ukáže Vám, jak pomocí relaxačních cvičení, aromaterapie a pozitivního myšlení dosáhnout vnitřního pocitu klidu, míru a štěstí. Pohovoří o psychické pohodě před i v těhotenství a jak se s případným stresem a napětím vyrovnat. Bude se věnovat i důležitosti okolního prostředí nejen na porod, ale i na celkové duševní rozpoložení každého z nás.
Na její přednášku se můžete těšit v neděli v pavilonu V na pódiu STYLE Life!

Vyzkoušejte herní elektroniku v pavilonu B

Vrcholné souboje týmů v PC hrách se v pavilonu B rozjely hned od časného dopoledne, takže můžete přihlížet, nebo vyzkoušet simulátory, herní konzole a samozřejmě nadupané herní počítače. Zážitek je to nejen díky výkonu počítačů a nejnovějším edicím her, ale také díky atmosféře, kterou tvoří stovky hráčů a fanoušků, prodejní expozice, hostesky – zkrátka všechno, co k pořádné herní události patří. Pokud vás PC hraní baví, tohle byste neměli vynechat.

Návštěvníci si užívají závod s mistrem světa

Na stánku GoGEN v pavilonu V si můžete užít zcela jedinečnou aktivitu – zkusit si zazávodit s mistrem světa ve skifu Ondřejem Synkem. Jede se na třech veslařských trenažérech a užijete si nejen závod, ale i pozornost návštěvníků veletrhu, protože ti se těmito souboji dost baví. Vše probíhá v motivující atmosféře, takže ze sebe dostanete i to, o čem netušíte, že ve vás je. Vřele doporučujeme.

Skok z výšky v pavilonu V

V pavilonu V si můžete skočit z ochozu do obří nafukovací matrace. Je to adrenalin i zábava, chce to trochu odvahy – když u toho chvilku postáváte, tak zjistíte, že ne každý to dá. Zespoda to totiž vypadá úplně jinak než shora, ale je to rozhodně bezpečné. Skáčou většinou děti, atrakce je určena všem věkovým kategoriím.

VIDEO

https://www.facebook.com/bvvlife/videos/606853933081379/

Relax se silent kytarou na stánku GoGEN

Na stánku GoGEN v pavilonu V si můžete vydechnout při poslechu kytary. Hrát vám bude Ondřej Svačina, vy sebou praštíte do sedacího vaku, nasadíte si sluchátka a budete se oddávat hudbě, případně pohledu na kytaristu nebo okolní dav. Je to výborná relaxace a hudební zážitek.

Sleva 25 % na elektrokola na veletrhu SPORT Life!

Svět elektrokol.cz, největší prodejna a servisní centrum v ČR,  představuje na veletrhu SPORT Life! 2018 nové modely elektrokol pro sezonu 2019.  Svět elektrokol je autorizovaným prodejcem značek Lectron, Haibike, BH Bike, Crussis, Leaderfox, Bulls a mnoha dalších. Expozici najdete v hale V, stánek  001A, kde můžete elektrokola a další vozítka také vyzkoušet a objednat se speciální veletržní slevou až 25%!  .

 Více na www.svet-elektrokol.cz

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše