Caravaning Brno

Toptrade– specialista na obytné vestavby přiveze novinky!

Firma Toptrade Holešov, již 26 let výhradní zástupce obytných vozů Frankia, zařadila do portfolia prodávaných vozů nové značky obytných vestaveb. Jsou to obytné vestavby WoodVANs českého výrobce. Firma Toptrade se tímto stává specialistou na obytné vestavby se širokým sortimentem a nyní má v nabídce tyto tři hlavní produktové řady:

 1. nové špičkové vestavby Frankia na novém Mercedesu Sprinter ve 2 délkách 6 a 7 m s možností 6V 3l motorů do 3,5 t a nově i v provedení pohonu 4x4
 2. speciální vestavby na podvozku Citroen WoodVANs, určené hlavně pro cyklisty, motorkáře a zákazníky, požadující individuální úpravy
 3. vestavby Globe traveller pro 4 osoby na jízdu i spaní, v různých délkách a variantách na podvozcích Fiat a Peugeot

„Všechny tyto vestavby můžete vidět na našem stánku v listopadu v Brně a také ve srovnávacím testu v TV Prima v pořadu Autosalon nebo v časopise Caravan. Vestavby si navíc můžete vyzkoušet v naší půjčovně,“ říká jednatel společnosti, Ing. Ivan Vávra.

FRANKIA představí hned dvě NOVINKY!

YUKON - vestavba do Mercedesu Sprinter - NOVINKA

Frankia v květnu 2019 představila další novinku, a to Frankii YUKON. Jedná se o rozšíření výroby o úplně novou produktovou řadu,vestavbu do Mercedesu Sprinter a to jak do 3,5 t pro 4 osoby na jízdu, tak nad 3,5 t ( 4,1 t ). Vozy,které mají dvojitou vyhřívanou podlahu, se budou vyrábět ve třech variantách - 7 m LOUNGE (zvýšený,viz foto a video), dále 7m a 6m nižší,v provedení se dvěma podélnými postelemi vzadu. V základní ceně 58740,-EURO bez DPH ( 6m ) a 67143 ,-EURO bez DPH ( 7m LOUNGE ) je 2,2 l čtyřválec 114 PS, za příplatek lze i 190 PS 3l šestiválec. Jde také objednat sedmistupňovou automatickou převodovku, aktivní tempovat, moderní velký displej s hlasem v češtině ovládanou navigací MBUX, aktivní tlumiče, spoustu dalších asistentů a nově také pohon 4x4 ! YUKON má spoustu novinek a zajímavých řešení. Ve své třídě má extrémně velkou koupelnu s inovativním výsuvným WC a umyvadlem, oboustranně otevíratelné dveře do lednice, nový moderní design nábytku a spoustu dalších věcí. „Je to momentálně nejlepší dodávka se zadním náhonem. Mercedes Sprinter a kvalitní německá vestavba od Frankie dává záruku, že to bude vynikající obytný vůz,“ vysvětluje jednatel, ing. Ivan Vávra.

Foto na www.toptrade.cz v sekci AKTUALITY

FRANKIA NEO - další NOVINKA do 3,5 t!

Další z letošních novinek je Frankia NEO. Jedná se o úplně nový polointegrovaný vůz na podvozku Mercedes Sprinter s ALKO podvozkem (snížený zadní rám), do 3,5 t pro 4 osoby na jízdu. Vůz, který má dvojitou vyhřívanou podlahu, je 698 cm dlouhý,290 cm vysoký a jeho pohotovostní hmotnost včetně řidiče, 90% nafty,20 l vody a 15 kg plynu je 3025 kg, takže má doložnost 475 kg. V základní ceně 62900,-EURO bez DPH je 2,2 l čtyřválec 414 CDI s 143 PS, za příplatek lze i 177 PS. Lze také objednat devítistupňovou automatickou převodovku, aktivní tempovat, moderní velký displej s hlasem v češtině ovládanou navigací MBUX, aktivní tlumiče apod. NEO má ALKO podvozek a je jediný v této třídě se zadními dveřmi do velké garáže a s dynamickými zadní blinkry (jako AUDI). Na svou třídu má rovněž extrémně velkou koupelnu s inovativním výsuvným WC a umyvadlem, 7 zónové matrace s línou pěnou na speciálním roštu, oboustranně otevíratelné dveře do lednice, nový moderní design nábytku a spoustu dalších věcí. „Jde o momentálně nejlepší podvozek s předním náhonem pro obytné vozy Mercedes Sprinter a kvalitní německá nástavba od Frankie dává záruku, že to bude vynikající obytný vůz,“ shrnuje opět jednatel společnosti.

Foto na www.toptrade.cz v sekci AKTUALITY

Obytné vestavby WoodVANs

Firma Toptrade stala výhradním prodejcem obytných vestaveb českého výrobce WoodVANs pro Českou a Slovenskou republiku. Jedná se o vozy pro 4 osoby na jízdu a pro 4 osoby na spaní, které mají v současnosti kvalitní moderní obytnou vestavbu do dodávek Citroen. Připravuje se i verze pro Mercedes. Značka vyplňuje mezeru na trhu tím, že se soustředí hlavně na vestavby pro zákazníky, kteří chtějí dovnitř uložit např. 4 kola nebo motorku, případně vyžadují velkou garáž nebo speciální úpravu interiéru např. pro surfy nebo i vozíčkáře. V současné době jsou k dispozici 2 modely. WoodVANs Freedom - obytná vestavba pro 4 osoby na jízdu a 4 spaní s velkou garáží na 4 kola uvnitř a WoodVANs Moto - obytná vestavba pro 4 osoby na jízdu a 4 spaní s prodlouženou garáží na motorku. Připravují se varianty WoodVANs Adventure - obytná vestavba se zvedací střechou pro 2-5 osob na jízdu a 2 - 4 spaní a WoodVANs Solo - obytná vestavba pro 2 osoby na jízdu a 2 spaní.

Více info na www.woodvans.cz

 

Obytné vestavby Globe Traveller

Produkty firmy GLOBE TRAVELLER prodává TOPTRADE už třetím rokem. Jsou určeny pro náročnější zákazníky, kteří požadují vysokou kvalitu, technicky zajímavé řešení, zimní provoz a určitou dávku exkluzivity.

V čem se liší vozy GLOBE Traveller od konkurenčních výrobků a jaké jsou jejich hlavní výhody?

 1. možnost plnohodnotného spaní pro 4 osoby u většiny modelů
  Díky navýšené střeše je možné v horní části vozu vyklopením horní skříňky vytvořit plnohodnotnou dvoupostel, přístupnou po žebříku.
 2. dvojitá podlaha – zimní provoz
  Většina modelů má stejně jako Frankia vyhřívanou dvojitou podlahu, která tepelně izoluje vnitřní prostor vozu zespodu a ve které jsou umístěny nádrže na odpadní vodu a rozvody vody tak, aby nedocházelo k jejich zamrzání.
 3. designová zadní část vozu – ne originální otevíratelné dveře
  Při pohledu na zadní část většiny modelů vás zaujme velmi pěkná laminátová záď vozu.
 4. zezadu uzavřený vnitřní prostor, více připomínající klasický obytný vůz
  Všechny vozy jsou vzadu ukončeny pevnou stěnou, která na rozdíl od většiny konkurenčních vestaveb (které ji nemají) zabraňuje průchodu chladného vzduchu do vozu při otevření zadních dveří a která výrazně zútulňuje vnitřní prostor.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše