KABO

Torumia. Když je péče o vaši obuv šetrná k přírodě

„Boty změní řeč vašeho těla i váš životní postoj, pozvednou vás fyzicky i psychicky – je však nutné věnovat jim patřičnou péči.“  I na letošním ročníku veletrhu KABO, se představí společnost Torumia s.r.o. s nabídkou široké řady produktů tradiční německé značky SHOEBOY’S. Společnost se zabývá vším, co souvisí s obouváním, botami a péčí o ně, přičemž se zaměřuje na vysokou kvalitu a inovace v oblasti ekologie a udržitelnosti.

S produkty značky Shoeboy’s prodloužíte život svým botám, abyste si je mohli užívat co nejdéle, a zároveň budete šetřit životní prostředí.

Na svém stánku společnost Torumia s.r.o. představí čisticí, pečující a impregnační prostředky na koženou obuv a další kožené výrobky a dozvíte se zde, jak o své věci správně pečovat. Dále zde najdete širokou nabídku vložek do bot, napínáky do bot, kartáče, obouvací lžíce a tkaničky.

Záleží ti na životním prostředí?

EKOLOGIE. To je dnes populární slovo, pro firmu TORUMIA ale úplný standard po několik posledních desetiletí. Maximálně využívá obnovitelné zdroje energie, recykluje odpady. Přírodu bere vážně! Jejich krémy jsou bez rozpouštědel, impregnace bez FC fluoru, vložky do bot z kůže zpracované jen rostlinnými látkami. Výhoda je jasná – pro vás i přírodu. Méně chemie a šetrnější péče o boty.

www.kremnaboty.cz

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše