Caravaning Brno

VanBOX – přestavte svou dodávku na obytný vůz za 20 minut

VanBOX, odštěpená výroba společnosti Vacuclean, představí na výstavě speciální vyjímatelnou vestavbu. Filosofií firmy je vyrábět cenově dostupné vyjímatelné vestavby, které si díky stavebnicové koncepci může každý zákazník přizpůsobit dle rozměrů svého vozidla a svých požadavků.

VanBOX je vyjímatelná obytná vestavba do dodávkových vozů, kterou změníte svojí dodávku na kempingový vůz ... snadno a rychle! Lze ji umístit do všech dodávkových automobilů. Jedná se o stavebnici, která nabízí mnoho variant provedení. Ať už jde o různou výšku skříněk, libovolné rozměry a tvary postele s matrací pro příčné nebo podélné spaní nebo různé výšky zásuvek. Skříňka může být přístupná otevřením zadních dveří vozu nebo z vnitřku vozu případně z obou stran. Libovolně umístitelná je pracovní plocha, dřez a vařič, součástí je vyjímatelný stůl a lavice i prostor pro lednici a kanystr s vodou.

„Doba montáže nepřesáhne 20 minut v jednom člověku ani v nejrozsáhlejším provedení. Nejtěžší prvek má cca 20kg,“ vysvětluje projektant a prodejce Viktor Pilát. „Vestavba je vhodná pro majitele a uživatele dodávkových vozů, kteří jej chtějí používat nejen na práci, ale i na bydlení během své rekreace.“

www.vanbox.cz

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše