Vánoční veletrhy

Vánoční náladu přinese v pondělí Jiří Helán

Pondělní program na pódiu v pavilonu F přinese dvě zajímavé akce. Ve 14 hodin začíná preventivní přednáška Senioři bez nehod. V 15.30 pak vystoupí Jiří Helán, který návštěvníky naladí svým předvánočním koncertem.

Živo bude také v kuchyňském studiu v pavilonu F, kde se představí žáci ze SOŠ Fortika. Ti v 10 a ve 14 hodin předvedou, jak vyřezávat ozdoby z ovoce a zeleniny.

Návštěvníci se mohou stále zapojit také do soutěže o pobyt v rakouském wellnesshotelu Jagdhof. Stačí, když si při nákupu vstupenky vezmou na pokladně také soutěžní kupón, který po vyplnění vhodí do boxu u pódia v pavilonu F, u venkovní pokladny u pavilonu F nebo u pokladny v pavilonu G2.

Vánoční veletrhy jsou na výstavišti od 6. do 15. prosince. Otevírají vždy v devět hodin a zavírají v osmnáct hodin, poslední den pak o dvě hodiny dříve. Lístek stojí čtyřicet korun a děti do šesti let mají vstup zdarma. Lidé zaparkují zdarma přímo v areálu výstaviště.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše