URBIS SMART CITY FAIR

Konference URBIS SMART CITY FAIR je přesunutá na začátek září

Vzhledem ke stávajícímu celoevropskému zákazu konání hromadných akcí včetně pořádání veletrhů a konferencí se vedení společnosti Veletrhy Brno v této mimořádné situaci rozhodlo přesunout URBIS SMART CITY FAIR do náhradního termínu 2.–4. září 2020.

Veletrhy Brno se snaží přistupovat v rozhodování maximálně odpovědně ke všem zúčastněným vystavovatelům, návštěvníkům a partnerům veletrhů. Cílem opatření je eliminace všech rizik spojených s případným nekonáním akce v původním termínu. Rozhodnutí bylo učiněno na základě konzultací s klíčovými partnery a doporučení Krajské hygienické stanice Brno, neboť nelze garantovat odvolání zákazu konání akcí do doby původně stanoveného termínu.

„Jedním z klíčových aspektů této akce je výměna zkušeností mezi představiteli měst a obcí s tuzemskými a zahraničními experty. Akce URBIS SMART CITY FAIR má nadále ambici být mezinárodní akcí s přítomností zástupců Evropské komise a měst a institucí z celé Evropy. Důležité je, aby pro vystavovatele a návštěvníky byly zajištěny veškeré předpoklady pro hladký průběh veletrhu včetně možnosti bezproblémově cestovat,“ uvedl generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš.

Se všemi vystavovateli veletrhů se v nejbližších dnech spojí obchodní tým, aby je informoval o dalším postupu a podmínkách vypořádání závazků spojených s účastí na veletrhu.

Společnost Veletrhy Brno děkuje za pochopení a věří, že se společně podaří připravit standardní akci v náhradním termínu.

Aktuální informace najdete na www.smartcityfair.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše