Virtuální studio na výstavišti propojí vystavovatele se zákazníky i v době pandemie

Osobní setkávání a dojednávání obchodů na veletrzích se v posledním roce stala nedostupným luxusem. Protože však firmy touží po představování produktů či pořádání konferencí, přichází brněnské výstaviště s možností vysílání z nového virtuálního studia.

Společnost Veletrhy Brno připravila ve spolupráci s firmou Kletch tři balíčky. „Základním je 2D studio, které uspokojí nenáročné klienty. Pro náročnější zákazníky máme připravené 3D studio, které dokonale simuluje realitu,“ řekl obchodní ředitel společnosti Veletrhy Brno Jan Kuběna. Doplnil, že zájemci mohou využít také reálné studio, které se připraví podle požadavků klientů.

Vysílání, o kterém se zákazníci dozvědí

Podle Kuběny se vysílání nemusí bát ani nezkušené firmy. „Se vším jim pomůže tým profesionálů. Zákazníkům stačí přijít s nástinem vysílání, vše ostatní s nimi doladíme,“ informoval.

Díky vysílání ze studia na brněnském výstavišti získají firmy také rozsáhlou marketingovou podporu. Termín jejich vysílání se tak dostane do povědomí tisícům potenciálních zákazníků. „O streamech budeme informovat na našich sociálních sítích, ale i prostřednictvím direct marketingu,“ podotkl mluvčí společnosti Veletrhy Brno Jaroslav Bílek.

Reálný veletrh nahradit nelze

Studio si neklade za cíl veletrhy nahradit. „To ani nejde. Z průzkumů mezi vystavovateli jasně vyplývá, že jim chybí veletrhy, které představují nenahraditelnou formu prezentace. V on-line prostředí zkrátka chybí emoce a budování osobních vazeb,“ upozornil Bílek.

Výhodná nabídka pro vystavovatele

Pro firmy, které se na výstavišti účastnily veletrhů v letech 2017–2020 připravili organizátoři výhodnou nabídku. „Na první vysílání získají slevu 10 %. Navíc o jejich vysílání budeme informovat ještě více našich návštěvníků, a to díky příspěvkům na sociálních sítích veletrhu, na kterém by za normální situace vystavovali," sdělil Bílek.

Studio je v provozu od dubna a nachází se v prvním patře administrativní budovy společnosti Veletrhy Brno. Je otevřené jak pro vystavovatele společnosti Veletrhy Brno, tak i pro ostatní firmy. Zájemci o vysílání získají další informace na e-mailu studio@bvv.cz či na webu studio.bvv.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše