KABO

VUCH – česká značka, která expanduje

Novým vystavovatelem je na veletrhu KABO i firma VUCH. Její logo na krásných kabelkách, peněženkách i batozích nepřehlédneme a dozvídáme se, že pochází z kreativní dílny návrháře a majitele firmy Martina Kůse. Česká značka VUCH působí na trhu pouhé 4 roky, za tu dobu už si získala klientelu a neustále inovuje.

Původními motivy na kabelkách i peněženkách byly puntíky, postupně se přidávají proužky a další módní vzory. V materiálech vévodí syntetická kůže, vláknitá kůže, objevuje se i textilie. Firma má v nabídce kabelky, peněženky, batohy, cestovní tašky, ale také doplňky jako hodinky či šperky. Nově připravuje i kolekci pánských peněženek a netají se plány do budoucna, kdy chce rozšířit sortiment dokonce o oblečení. Společnost se sídlem v Chrudimi skutečně expanduje, čehož důkazem je nová prodejna v Praze. 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše