Caravaning Brno

Vyzkoušejte si jízdu obytným autem, připraveny budou i trenažery

Caravaning Brno nabízí kromě přehlídky obytných vozů a karavanů i mnoho další zábavy. Řadu aktivit si navíc sami vyzkoušíte.

Na venkovních plochách pro vás budou připravenytestovací jízdy, díky kterým si zajezdíte v obytných autech a zažijete tak na vlastní kůži jejich odlišné jízdní vlastnosti. Rozhodně se bude jednat o skvělý zážitek jak pro zkušené řidiče, tak pro případné nováčky.

Vítáni jsou i ti, kteří chtějí na veletrh přijet vlastním obytným autem nebo karavanem. Přímo v areálu výstaviště je totiž k dispozici Caravan Park pro všechny fanoušky kempování.

Vyhledávanou součástí veletrhu je také bazar karavanů, kde zakoupíte osvědčené a cestami „ošlehané“ kousky – navíc za nejvýhodnější ceny!

Ujít byste si neměli ani zajímavý program na téma bezpečnost, který vzniká za spolupráce s BESIP a projektem Žena v autě. Připraveny tak budou trenažéry a simulátory, ale třeba i workshopy a technické poradenství. Speciální program se chystá samozřejmě i přímo pro ženy.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše