KABO

Wortmann: více než padesát let růstu

Německá společnost Wortmann KG je renomovaným výrobcem a distributorem špičkové obuvi a módních doplňků.

Společnost byla založena již v roce 1967 Horstem Wortmannem  jako rodinná obuvnická firma. Během padesáti let působení na trhu se z ní stal největší výrobce obuvi v Evropě. Vlajkovou lodí společnosti Wortmann KG je dámská obuv značky Tamaris. Úspěch společnosti Wortmann KG je z významné části založen na tom, jak společnost řeší velkoobchod s obuvíZakládá si totiž na úzké spolupráci s odběrateli – maloobchodníky.

Wortmann Schuh - Holding

Úspěch vyplývá z promyšlené a udržitelné koncepce růstu. Vzhledem k nepřetržitému alokaci segmentů na různých cílových trzích byly pro příslušné značky skupiny založeny samostatné společnosti. Wortmann Schuh - Holding dnes tvoří šest firem, z toho 5 vystavuje v Brně na veletrhu KABO.

Jde o Wortmann KG - Internationale Schuhproduktionen zastupující značku Tamaris, dále MARCO TOZZI Shoes GmbH & Co. KG prezentující  značku Marco Tozzi, třetí společností je výrobce značky Caprice - Caprice Schuhproduktion GmbH & Co. KG. Další firmou je Jana shoes GmbH & Co. KG se značkou Jana® a  v neposlední řadě shoe.com GmbH & Co. KG, zaměřená na renomovanou značku obuvi s.Oliver.

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše