Zatancujte si v obýváku s vítězem StarDance, vyzývá Art 4 People

Balet, latinu, modernu i strečink nabízejí lekce od agentury Art 4 People a jejich studia Place 4 People. Abyste si zatančili, nemusíte nikam chodit. Lektoři vás totiž vše naučí na Facebooku.

Originální sérii s názvem On-line lekce do vašeho obýváku spustila agentura v reakci na uzavření tanečních studií kvůli koronavirové pandemii. „Hned jsme začali přemýšlet, jak lidem dopřát trochu pohybu a rozptýlení v nelehkých časech. Přesun do on-line světa byl jasnou volbou,“ popisuje ředitel agentury Art 4 People Martin Kolda.

První zkušební lekce se uskutečnila 17. března. „Desítky pozitivních reakcí a tisíce zhlédnutí nás motivují k tomu, abychom nadále vytvářeli program, proto nyní vysíláme každý den od osmnácti hodin,“ vysvětluje. Lidé se mohou těšit na různé workshopy od lektorů ze studia Place 4 People. „Máme latinu, balet, modernu i strečinky a plánujeme další styly. Vše ale záleží na dostupnosti lektorů a vývoji pandemie,“ říká Kolda. Aktuální program najdou zájemci na facebookových stránkách studia, kde se také zveřejňují živá vysílání s lekcemi.

Mezi lektory, kteří se na živých vysíláních podílejí, je i vítěz desáté řady StarDance Dominik Vodička. Zájemce už přes Facebook naučil základy baletu a několikrát nabídl i lekce strečinku. „Dominik přijede v listopadu také na DANCE Life! na brněnské výstaviště, kde bude mít workshopy contemporary dance a lady latino. Možná se dočkáme i nějakého dalšího překvapení,“ zve Kolda.

Do té doby si můžou všichni s různými lektory zatancovat alespoň přes Facebook. Workshopy jsou zdarma. Kdo však chce, může svého oblíbeného učitele nebo studio podpořit zasláním libovolného příspěvku na účet 2201204666/2010.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše