Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

Seznamte se s kuchaři, kteří pro vás navaří v BURGER ARENĚ

Nabízíme Vám příležitost vidět kulinářské show na jedinečné burgerové události roku – spojení kvalitní gastronomie a dobré zábavy v atmosféře MOTOSALONU, který patří k jedničce v oboru v Evropě.

KHD (Karl Heinz Drew )

KHD (Karl Heinz Drew ) – ohnivý Kárl, kuchař, showmen, stálice německé kuchařské scény pocházející z Mnichova. Milovník masa a Jacka Danielse. Jeho oblíbeným mottem je: Who is fucking Mc Donnalds.

Barbecue Barbaren – Michael Dierlinge

Barbecue Barbaren – Michael Dierlinger, Pitmaster z Vídně, který miluje grilování čehokoliv, kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. Je velkým fanouškem BBQ Pit boys USA, kteří jsou YouTube senzací na celém světě.

Jan „Orny“ Ornstein

Jan „Orny“ Ornstein – milovník grilování a extrémního vaření říká: „Jídlo je pro nás vášní a smyslem života. Není nikdy fádní. Je pro všechny inspirací.“ Rád dělá na grilech Napoleon velký věci, a vždy používá stoličku aby byl za grilem vidět.

David Viktorin

David Viktorin je brněnský domorodec, skvělý kuchař a hlavně zakladatel Gastro Hockey Cupu, který založil. Jednou za čas si odběhne od sporáku zahrát hokej a pak zase valí za plotnu.

Zdeněk „Zed“ Střížek

Zdeněk „Zed“ Střížek – praotec všech „fine“ burgráren, majitel jedné z nejvyhlášenějších zážitkových burgráren Bejzment a zakladatel největší masožroutský akce ve střední Evropě a celý mléčný dráze – Burgerfest!

Kraig Casebier

Kraig Casebier American Barber in Prague – americký kadeřník žijící v Praze. Kraig miluje vše kolem jídla a bourbonu. Je hvězdou kuchařské show BBQ Saloon, kde dělá recepty z mekky grilování Kentucky USA.

Weitere News von der Messe