SILVA REGINA

Übersetzung nicht verfügbar.

KDS Sedlčany – od nůžtiček na nehty po řeznické nože a sekery

KDS Sedlčany přiveze i nůžky pro domácnost, kancelářské, krejčovské, tkalcovské a jiné nůžky.

Nožířské výrobní družstvo KDS Sedlčany má na jarní veletrh SILVA REGINA řádně nabroušeno. Vše co si může hospodyňka, zahradník, myslivec, krejčí i řezník přát. Přivezeme kuchyňské nože a náčiní, ocílky, otvírače lahví, jehly na špíz, jehly na závitky, vývrtky paličky na maso, škrabky na brambory, kuchařské kované nože a také kuchyňské a řeznické soupravy nožů v praktickém balení, tedy v brašně, kufříku nebo svinovačce, začíná výčet prezentovaného zboží Jiří Boroň, obchodní náměstek firmy.

Zahradníci a pěstitelé si rovněž přijdou na své, v nabídce budou zahradnické nůžky i nože roubovací a očkovací. Samozřejmostí jsou pak profesionální řeznické nože, sekáče, řeznické sekery, „ kolébky“ na maso či drůbeží nůžky. Kdo zpracovává mleté maso, ocení řezné desky a nože do mlýnků na maso a do robotů.

KDS Sedlčany přiveze i nůžky pro domácnost, kancelářské, krejčovské, tkalcovské a jiné nůžky. Oblíbené je také jejich hygienické náčiní pro pedikúru a manikúru, tedy záděrkové nůžky, nůžky a štipky na nehty, pilníčky na nehty a pinzety. V sortimentu máme také speciální nože, ať už jde o tábornické a kapesní nože, nože na kůži, na kabely a gumu,“ doplnil obchodní náměstek.

Weitere News von der Messe

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše