SILVA REGINA

KDS Sedlčany – od nůžtiček na nehty po řeznické nože a sekery

KDS Sedlčany přiveze i nůžky pro domácnost, kancelářské, krejčovské, tkalcovské a jiné nůžky.

Nožířské výrobní družstvo KDS Sedlčany má na jarní veletrh SILVA REGINA řádně nabroušeno. Vše co si může hospodyňka, zahradník, myslivec, krejčí i řezník přát. Přivezeme kuchyňské nože a náčiní, ocílky, otvírače lahví, jehly na špíz, jehly na závitky, vývrtky paličky na maso, škrabky na brambory, kuchařské kované nože a také kuchyňské a řeznické soupravy nožů v praktickém balení, tedy v brašně, kufříku nebo svinovačce, začíná výčet prezentovaného zboží Jiří Boroň, obchodní náměstek firmy.

Zahradníci a pěstitelé si rovněž přijdou na své, v nabídce budou zahradnické nůžky i nože roubovací a očkovací. Samozřejmostí jsou pak profesionální řeznické nože, sekáče, řeznické sekery, „ kolébky“ na maso či drůbeží nůžky. Kdo zpracovává mleté maso, ocení řezné desky a nože do mlýnků na maso a do robotů.

KDS Sedlčany přiveze i nůžky pro domácnost, kancelářské, krejčovské, tkalcovské a jiné nůžky. Oblíbené je také jejich hygienické náčiní pro pedikúru a manikúru, tedy záděrkové nůžky, nůžky a štipky na nehty, pilníčky na nehty a pinzety. V sortimentu máme také speciální nože, ať už jde o tábornické a kapesní nože, nože na kůži, na kabely a gumu,“ doplnil obchodní náměstek.

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...