ANIMAL TECH

Übersetzung nicht verfügbar.

Koňský doprovodný program se zaměří také na propagaci chovu koní

Národní šampionát holštýnského skotu, Národní šampionátu masných plemen, Národní šampionát skotu Jersey, soutěžní přehlídky normandského skotu, dále tradiční klasifikace beranů a kozlů

Nejdůležitější částí doprovodného programu jsou tradičně šampionáty a soutěžní přehlídky zvířat. Potvrzeno je konání Národního šampionátu holštýnského skotu, Národního šampionátu masných plemen, Národního šampionátu skotu Jersey, soutěžní přehlídky normandského skotu, dále tradiční klasifikace beranů a kozlů.

Koňská část doprovodného programu bude zaměřena jak na odborníky, tak na veřejnost. Připravují se přehlídky chovatelských kolekcí, westernové jízdy, diskutovat se bude o podpoře malých a středních farem zaměřených na agroturistiku. Zařazeny budou také osvětové programy zaměřené na propagaci chovu koní, mimo jiné proto, že pastva koní pomáhá zachovat v krajině mnoho druhů rostlin a živočichů.


Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše