Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Obytné vozy od firmy Carthago nově jezdí i na podvozcích značky Mercedes

Pavilony F a P brněnského výstaviště zaplnily obytné vozy všech typů a velikostí. Mezi nimi i ty od firmy Carthago, které zájemci najdou v "efku". Do Brna s sebou společnost přivezla i nové obytné vozy z řady e-line. Ty spolu s vozy typu S Plus nově jezdí na podvozcích od Mercedesu.

Další novinky, které firma Carthago pro své zákazníky připravila, jsou zcela nové interiéry, ale i upravené modely se sníženou váhou. „Kompletně jsme změnili interiérový nábytek a jiné je i jeho uspořádání. Pyšní jsme také na to, že i přestože váha motoru a dalších přidaných technologií roste, podařilo se nám snížit celkovou hmotnost některých vozů pod tři a půl tuny,“ doplnil spolumajitel firmy Carthago Kristian Holzbecher.

 Zákazníci si ale stále mohou vybrat mezi těžšími, většími a pohodlnějšími auty, za které si ale připlatí za mýtné a nebo lehčí, menší verze do tří a půl tun. „V poslední době se více prodávají vozy nad tři a půl tuny, protože rozdíl mezi mýtným již není zase tak velký a lidé si tedy raději koupí pohodlnější, bezpečnější a větší auto,“ doplnil Holzbecher. Cena nového vozu řady e-line začíná na 3,5 milionů korun a roste s výbavou. Vůz se stejnou výbavou jako ten vystavený v pavilonu F si pak lidé mohou pořídit za téměř 4,3 milionů korun.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše