Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Auto-Bayer ukazuje cestu Volkswagenu od historie po budoucnost

Na veletrhu Caravaning Brno máte vůbec poprvé příležitost vidět společně vozy California a Grand California.

Brněnský veletrh je první výstava, kde se obě Californie spolu prezentují. Zatím tomu tak nebylo ani v Düsseldorfu, ani na rakouské výstavě. Vždy tam byla jen jedna. Nyní se nám podařil doslova hrdinský čin a oba vozy prezentujeme v české i evropské premiéře naráz,“ řekl Aleš Marek, ředitel společnosti Auto-Bayer, která tyto modely ve spolupráci s Volkswagen Česká republika vystavuje. Zároveň potvrdil, že zájem o vozy je opravdu veliký. Modely California patří mezi nejprodávanější a nejoblíbenější obytné vozy přímo z produkce Volkswagen.

Nechybí ani historický model Volkswagen T1 z roku 1974 v lákavé modré barvě. „Ústředním mottem značky je slogan Naše cesta. U T1 cesta Volkswagenu ke kempování začala a pokračuje právě přes model California a novinku Grand California,“ doplnil Marek.

Pro návštěvníky je připravena i soutěž o víkendové zapůjčení modelu California. Jedná se o vůz pro 5 lidí, kteří si tak v tomto jedinečném voze mohou zakempovat či poznávat přírodu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše