Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Z několika barevných variant vnitřních dekorů můžete vybírat u firmy MEGAMobil

Prémiové obytné vestavby obytných vozů v pavilon P prezentuje firma MEGAMobil. Lidé si zde mohou prohlídnout čtyři ukázková auta. Nejnovější je pak model Mega RE-Aktiv 680 pro dvě osoby, který jezdí na podvozku od firmy Man.

Vystavená auta návštěvníkům ukazují hlavně možnosti, které mají při koupi toho vlastního. „Všechny obytné vozy vytváříme na míru se zákazníky. Nejprve si vyberou typ a značku auta, a poté už jen dolaďujeme interiér. Na výběr mají například ze tří odstínů vinylové podlahy nebo devíti dekorů nábytku,“ popisuje celý proces výběru Jiří Mayer z firmy MEGAMobil. Kromě nábytku a podlah je možné zvolit si a nakombinovat i textilní povrchy. Možné je prakticky cokoliv od kůže až po semiš.

Zejména v zimě je u obytných vozů důležitá i izolace. Zateplené je tedy vše od sloupků až po střechu. Díky tomu se v autě dá vydržet i v létě a v zimě se nikde nesráží voda a lidé nemrznou. Odstíní i hluk a v autě se tak dá spát i na rušnějších místech.

Další zajímavostí je posuvná postel. Tu si mohou návštěvníci prohlédnout například v modelu Revolut. „Funguje vlastně jako taková palanda. Pokud se vysune nahoru, uvolní místo a pod ní se pohodlně vyspí další dva lidé. Je to tedy ideální volba pro čtyřčlennou rodinu,“ doplnil Mayer.

Ročně firma MEGAMobil vyrobí až 400 obytných vozů. Po objednání se k zákazníkům dostanou nejdéle za šest měsíců. Čtyři měsíce trvá automobilkám výroba podvozku a další dva se montuje vestavba. „Záleží nám především na kvalitě, nikoliv na kvantitě. Šest měsíců je ale skutečně ta nejdelší možná doba dodání,“ dodal Mayer.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše