Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

V Brně budou hráči bojovat v novince od Riot Games. Teamfight tactics zná i letošní vyzyvatele

Nový herní režim, který přišel v polovině roku 2019 pod záštitou Riot Games, uzavřel v neděli kvalifikace. Hra žánru autobattle strategií pod hlavičkou League of Legends kombinuje hrdiny, kteří se utkávají v aréně.

Když rytíři a kouzelníci čekají na okraji hrací desky, vypadají poněkud mírumilovně. Když však seskočí do arény, jenž svým vzezřením připomíná gladiátorské kotle, začne nelítostný boj. Teamfight tactics přichází do světa hrdinných strategií pod záštitou studia Riot Games, jenž má na svědomí mnohem známější hru League of Legends (LOL). Společnost vypustila první nástřel letos v červnu a zařadila se tak po boku ostatních studií, jež letos rozjeli „auto-battle“ tituly.

Na začátku hry si hráč koupí své bojovníky. Musí vybírat s rozvahou, protože jakmile začne boj, kostky osudu jsou vrženy. Bojovníky nakupujete postupně za zlaťáky. Když vstoupíte do arény, vyzvou vás nejprve lehké jednotky. Při porážce získáte potřebné peníze na nákup hrdinů a můžete tak rozšířit své řady. Po třech kolech nastupujete proti ostatním hráčům. Celkově vás je osm a zůstane pouze ten nejlepší.

Kdo kombinuje, ten vyhrává

V Teamfight tactics je velice důležité kombinovat třídy hrdinů, abyste získávali bonusy: rychlejší útok, větší regenerace many, větší brnění aj. Ve hře je deset tříd: asasíni, elementálové, obři, rytíři, střelci kouzelníci a další. Pokud dokážete zkombinovat právě tyto druhy jednotek, dostanete zajímavé zvýhodnění. Ve hře také získáváte různé věci, které mohou modifikovat útoky vašich postav nebo jim přidávat zajímavé schopnosti navíc.

Ukončená kvalifikace poslala do Brna šestnáct hráčů

V neděli se uzavřelo poslední kvalifikační kolo a jména hráčů, kteří se podívají na brněnské veletrhy a zasoutěží si na Vodafone MČR v počítačových hrách, se promítla na velkoplošné obrazovky. Všechny kola přitom zcela nebo úplně přeplnili kapacitu 128 hráčů. Kdo se nakonec probojoval mezi ostatními vyzyvateli zjistíte na playzone.cz.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše