Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Zarytí závodníci mohou na Mistroství otestovat nový díl série Need for Speed

Připravit, pozor, teď! Nový titul legendární série Need for Speed Heat si budete moci vyzkoušet v pavilonu B na brněnském výstavišti u příležitosti IN-JOY Life! a Vodafone Mistrovství ČR v PC hrách.

 

Studio Ghost Games včera spustilo do oficiálního prodeje nové Need for Speed, kde budete moci na silnici řádit jak ve dne (kdy budete vydělávat peníze na vylepšení), tak v noci (kdy zase budete závodit). Stejně jako v minulých dílech se můžete těšit na možnosti úprav svých vozů od vzhledu až po součástky, které pomohou našlapat vaši káru.

Need for Speed Heat se stále s tímto titulem řadí do arkád a nabízí tradiční závodní model. Určitou úpravou však prošel model nitra, který je v tomto případě představen jako tři tlakové láhve. V noci vám navíc budou dělat společnost také policisté.  

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše