Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Betula Pendula představí „biologické zlato“

Společnost Betula Pendula zprostředkovává jedinečné účinky kozího kolostra lidem v podobě přírodního doplňku stravy. Kolostrum je prvotní mateřské mléko, které obsahuje velké množství aktivních látek výrazně posilujících lidskou imunitu.

Ve spolupráci s výzkumnými pracovišti společnost vyvinula unikátní způsob zpracování kozího kolostra do 100% přírodních tobolek. Maximální účinnost látek v tobolkách Betula je zachována díky metodě sušení mrazem, takzvanou lyofilizací. Betula Pendula odebírá kolostrum z více než 150 prověřených farem s volným výběhem v Česku a na Slovensku.

Kozí kolostrum

Kolostrum neboli mlezivo je první mléko, které těsně po porodu vylučují všechny samice savců pro svá novorozeňata. Tato zázračná tekutina je plná cenných látek, díky kterým si organismus mláděte buduje svou obranyschopnost.

Kozí kolostrum obsahuje velké množství biologicky aktivních látek jako jsou imunoglobuliny, vitamíny, cytokiny, minerály, růstové faktory, antivirové a antibakteriální látky a mnoho dalších. Díky těmto látkám kozí kolostrum výrazně podporuje lidskou imunitu a regeneraci organismu při nemoci nebo intenzivní fyzické námaze. Pomáhá lidem s chronickou únavou, alergiemi, astmatem, kožními problémy a se zotavením po vážných nemocech.

Kozí kolostrum přirozeným způsobem dodává tělu serotonin a dopamin, tedy látky navozující pocit radosti a vyrovnanosti. Pro všechny jeho zázračné vlastnosti se kolostru říká biologické zlato nebo elixír dlouhověkosti.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše