Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

DATART Life! Co si chystají jednotlivé značky

Letos je generálním partnerem festivalu Life! přední český prodejce elektroniky Datart. Ve dvou halách G1 a G2 bude hostit téměř stovku vystavovatelů, včetně renomovaných světových značek. Seznamte se s tím, co do Brna na výstaviště přivezou.

Pro příchozí připravila společnost speciální festivalovou nabídku. Všechny produkty prodejní sítě Datart budou v nabídce za sníženou cenu, a to až o dvacet procent. Zboží si návštěvníci mohou online objednat na našem prodejním místě přímo na festivalu a třeba hned cestou domů z veletrhu vyzvednout na kterékoliv z našich prodejen. Zboží pro ně bude připravené k odběru do třiceti minut na jakékoliv prodejně v České republice.

Canon

Tématem letošní prezentace značky Canon bude kreativita, tvoření, výroba suvenýrů a originálních vystřihovánek Canon Creative Park. Blíže se seznámíte s instatním fotoaparátem Zoemini S a malou přenosnou tiskárnou Selphy. Nebudou chybět ani novinky ze světa foto a tisku, na stánku bude k vidění to hlavní z celého portfolia značky Canon.

DJI

DJI představí roboty RoboMaster S1. Programovatelné roboty s blasterem, inteligentním pancířem a všesměrovým řízením si můžete vyzkoušet v boji proti dvěma dalším protivníkům v RoboMaster aréně. Pokud chcete ukázat svoje algoritmické myšlení, naprogramujte RoboMaster S1 pomocí Scratche a získejte nad protihráči výhodu.

Bosch

Ve stánku Bosch bude probíhat kulinářskou show s kuchařským mistrem Honzou Řepou, představení chytrých domácích spotřebičů s Home Connect a také soutěže o malé domácí spotřebiče.

Siemens

Stánek Siemens nabídne návštěvníkům kávu, na kterou si mohou nechat vytisknout vlastní fotografii a zároveň se budou moci zapojit do soutěže o kvalitní, hodnotný kávovar.

JBL

Party bude probíhat po celou dobu festivalu ve stánku JBL.  O show se postará DJ i tanečníci. V sobotu 9. listopadu ve 12.30 hodin na JBL stánku proběhne také vystoupení a autogramiáda nadané rapperky a zpěvačky Sharloty. Přijďte si pro podpis a fotku se Sharlotou.

LG

LG Electronics stánek představí moderní domácnost spočívající v propojení, komunikaci a ovládání jednotlivých spotřebičů. Vše si budete moci vyzkoušet, osahat a odborníci na stánku také rádi poradí a zodpoví vaše dotazy. V rámci programu si budete moci vysoutěžit měkoučké plyšové medvědy a vouchery na nákup potravin v hodnotě 500 Kč. Soutěžit se bude do vyčerpání zásob.

Navitel

Společnost Navitel v průběhu konání veletrhu nabídne návštěvníkům kromě prezentace nejnovějších výrobků zkušenými obchodníky na stánku CPA i možnost setkat se s několikanásobným účastníkem Rallye Dakar Alešem Lopraisem, který jako Brand Ambassador značky přijal pozvání na krátkou autogramiádu a setkání s fanoušky v pátek 8.11. mezi 10-11 hodin dopoledne na stánku CPA.
Dalším lákadlem je prezentace Navitel Geocar - speciálního auta, které monitoruje a zaznamenává jednotlivé úseky trasy pro tvorbu vlastních mapových podkladů společnosti Navitel, které si bude možné prohlédnout každý den mezi halami G1 a G2.

Philips

Na stánku bude několikrát denně probíhat show kadeřnice a barbera a dentální hygienistky. Budete si také moci vyzkoušet všechny produkty včetně novinek na vlastní kůži, vyčistit si zuby pod dohledem hygienistky, oholit se pomocí Oneblade nebo si vytvořit účes s pomocí automatické kulmy. Zároveň budete moci soutěžit o spousty produktů!

DeLonghi

Značka DeLonghi si pro vás chystá kromě skvělé kávy také barbershow s barberem Jayem, speciální program ke kávovaru LaSpecialista, fotokoutek a soutěž.

Braun

Ve stánku značky Braun, vám nutriční poradkyně poradí jak vařit zdravě a chutně. 

Kenwood

Známý kuchař a cukrář Martin Beránek vás ve stánku Kenwood bude rozmazlovat svými dobrotami připravenými v robotech Kenwood.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše