Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Fitbit představí chytrá fitness zařízení

Na festivalu Life! nakoupíte i produkty americké značky Fitbit. Jedná se o přední značku v kategorii chytrých zdravotnických a fitness zařízení. Nabízí řadu produktů vhodných pro každodenní aktivity i intenzivní sport.

Fitbit byl průkopníkem s chytrými sportovními náramky a tento typ produktů rozšířil napříč celým světem. Aktuálně se značka Fitbit soustředí kromě sportovních náramků i na trh s chytrými hodinkami, které spojují jak jedno z nejpřesnějších měření zdraví a sportu, tak chytré hodinky se spoustou aplikací a dlouhou výdrží.

Hlavní produkt, který bude na stánku prezentován, je nejnovější generace chytrých hodinek s názvem Fitbit Versa 2. Nástupce oblíbených hodinek Fitbit Versa z minulého roku se dočkal vylepšeného displeje. Ten je nově typu AMOLED, což zajišťuje bezkonkurenční viditelnost i na přímém slunci. Díky novému displeji přibyla možnost nového režimu Always-on, který může zobrazovat nepřetržitě všechny důležité informace na displeji hodinek. Fitbit Versa 2 se ještě více zaměřují na co nejpřesnější nepřetržitý sběr dat pomocí nových senzorů a nabízí i nový a rychlejší procesor. Díky němu hodinky vydrží opět déle. To vše v různých barevných provedeních, ze kterých si každý zákazník vybere. Následně si je může postupně upravovat pomocí vyměnitelných řemínků. Samozřejmostí je pak podpora bezkontaktních plateb pomocí Fitbit Pay.

Další z produktů, který bude na stánku k dispozici je chytrý sportovní náramek Fitbit Charge 3. Ten nabízí velmi dlouhou výdrž (až 7 dní) na jedno nabití i nepřetržité sledování aktivit, včetně měření spánku. Je vodotěsný do 5 atmosfér (50 m).

Z klíčových přidaných hodnot u Fitbit produktů je propracovaná aplikace pro iOS a Android, která nabízí detailní statistiky a možnost širokých úprav. U hodinek s pamětí pak i výběr a doinstalování nespočet aplikací.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše