Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

KASTAR, to jsou kola, která mají vlastní příběh i jména

„Hlavní rozdíl mezi masovou produkcí a našimi koly spočívá v nabídce unikátní kvality ručního zpracování, která při velkovýrobě není možná. S každým zákazníkem prožíváme nový, jedinečný příběh, od objednávky, přes výrobu, až po vlastní předání originálních kol,“ říká Karel Stárek z firmy KASTAR. Jeho expozici najdeme hned u programového podia v pavilonu V.

Originály zapletených kol a dalšího sortimentu tak můžete vidět zblízka. „Vyrábíme kola na zakázku, takže zde máme vystavená v podstatě kola našich zákazníků, já říkám pacientů a vyrábíme design tak, jak kdo potřebuje. Zákazník nám pošle fotku třeba rámu i s oblečením a my mu k tomu naladíme kola, aby byla v odpovídajícím designu,“ vysvětluje Karel Stárek. Můžeme zde vidět 12 originálů a v podstatě celou kolekci kol, který vyrábí KASTAR na různé disciplíny. „Na náboje gravírujeme jméno laserem. Můžete tam mít jméno psa, tchýně, babičky nebo týmu. Většinou si dávají jméno týmů nebo přezdívku,“ vysvětluje majitel firmy, jejíž filosofií není výroba kol na sklad a do prodejen. „ Každého známe osobně, protože mu kola vyrábíme podle jeho představ, jak máme v našem sloganu - zkrátka vytváříme kola podle filosofie našich pacientů,“ doplnil.

Dá se říci, že kola jsou to hlavní na kole? „Úplně hlavní ne, ale je to nejdůležitější věc, která spojuje cyklistu s jeho podložkou, tedy se zemí, s terénem. Když jsou kola měkká, tak nepřenášejí energii. Nebo když jsou nekvalitní, tak se na nich ani nedá jezdit. My se pohybujeme mezi top hobíkama nebo závodníkama, a právě tam kola hrají ohromnou roli. Kvůli přenosu energie, aby kolo bylo rychlé, dobře brzdilo, aby dobře akcelerovalo a drželo tempo,“ shrnul Stárek.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše