Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Obytný „autobus” za 10 milionů korun do Brna přivezla firma Blue Rent

Dají se přirovnat k luxusní jachtě, ale jezdí na kolech. Takové jsou obytné vozy, které si lidé mohou prohlídnout v pavilonu F. Vůz o velikosti autobusu a ceně většího rodinného domu vyrábí firma Concorde a návštěvníci ho najdou na výstavní ploše firmy Blue Rent.

Blue Rent na veletrhu Caravaning představuje exkluzivní modelovou řadu Centurion od prestižního výrobce Concorde. A to konkrétně modely Centurion 1060 GI a o něco menší Centurion 910 MI. „Tyto modely mají úplně nové a nezvyklé řešení interiérů. Například v ložnici nenajdete žádný pravý úhel. Zaoblené je vše od postele až po dveře do koupelny. Člověk se tam díky tomu necítí stísněně a jako v krabici,“ poukázal na novinky Filip Guryča z firmy Blue Rent. Ve vozech nechybí ale ani podlahové topení, nádrž na 400 litrů pitné vody či samostatný septik o objemu 250 litrů.

Hmotnost největšího vozu Centurion 1060 GI je 15 tun. Do jeho garáže se pohodlně vejde i Fiat 500. „Je to v podstatě takový rodinný domek, který svým obyvatelům poskytuje veškerý komfort včetně garáže. Jeho výhodou ale je, že na něj nepotřebujete stavební povolení,“ dodal Guryča.

Na Carvaning s sebou Blue Rent přivezl ale i dostupnější a lehčí modely do 3,5 tun. Úplně poprvé zde prezentují také auta značky Giotti Line. Za povšimnutí pak určitě stojí i vestavba v modelu Sven Hedin od firmy Westfalia, která je nově postavená na podvozku značky Man.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše