Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Už žádné zamotané drátky. GoGEN představí bezdrátová sluchátka GoGEN TWS BUDDY

Všichni ten pocit velmi dobře známe, saháme do kapsy pro sluchátka a vytáhneme zamotané klubko drátů od sluchátek. Tomuto problému se rozhodla značka GoGEN udělat jednou pro vždy přítrž, při navrhování sluchátek GoGEN TWS BUDDY designéři mysleli na to, aby uživatelům poskytli maximální volnost a komfort při poslouchání muziky. Sluchátka jsou navržena tak, aby byl zachován váš maximální komfort při sportu, vycházce, relaxování nebo učení – nezaleknou se ani běhu nebo posilovny.

Skvělý zvukový výkon

Sluchátka GoGEN TWS BUDDY pomocí Bluetooth® technologie snadno spárujete s mobilním telefonem nebo MP3 přehrávačem. Díky jejich speciálnímu tvaru snadno padnou do každého ucha. GoGEN TWS BUDDY vás mile překvapí vyváženým zvukem s výraznými výškami, prokreslenými středy a silnými basy.

Pohodlné a praktické

Sluchátka disponují vestavěným mikrofonem, proto je lze snadno využít i jako bezdrátové hands-free. Pouhými dotyky můžete ovládat přehrávání hudby (např. přepínání skladeb nebo zastavení reprodukce), hlasové asistenty (Siri, Google a další,) ale samozřejmě i vypnutí/zapnutí a propojování se zařízeními. Sluchátka se mohou pochlubit velkou výdrží baterie. A to až 8 hodin. V kombinaci s plně uzavíratelným, dobíjecím pouzdrem lze tuto dobu prodloužit až na 25 hodin. Na cestách, při sportu nebo výletech, se díky bezdrátovým sluchátkům GoGEN TWS BUDDY skutečně nemusíte nechat čímkoliv omezovat. Navštivte stánek GoGEN na letošním festivalu Life!, kde budete moci sluchátka, které používá Ondra Synek, nejen vyzkoušet, na vlastní uši, ale také vyhrát.

Budeme se na vás těšit ve stáncích GoGEN v hale V a G2!

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše