Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Vitázkovi potkáte na Life! komplet

Manželé a herci Pavla a Dušan Vitázkovi zamíří na brněnské výstaviště i se svými dvěma dcerami. Oba jsou velcí sportovci tělem i duší. Vedli jsme s nimi na tohle téma rozhovory.

Pavla Vitázková

Pavla Vitázková je česká filmová a divadelní herečka. Od malička se chtěla stát herečkou. Nikoho příliš nepřekvapilo, když odmaturovala na gymnáziu, že nastoupila do stálého angažmá v Městském divadle Brno. Měla již za sebou roli Desdemony v klasickém dramatu Othello a tančila v muzikálu West Side Story. Záhy zazářila i v několika seriálech. V roce 2007 se provdala za temperamentního herce Dušana Vitázka, se kterým má dvě dcerky Barboru Anastázii a Rozálii Agnes.

Kdo z vás je klidnější, vyrovnanější v manželství?

Určitě můj muž, Dušan. Kdyby to tak nebylo, tak už by neexistovalo už ani naše manželství.

Jak vypadá jídelníček, co nejčastěji či nejraději připravujete? Měla byste pro nás nějaký zajímavý tip?

Vařit umím. Myslím si, že to je nutnost, domov musí vonět nedělním obědem a štrůdlem. Já nerada peču, to obstará můj muž. Zdravě snad i vařím, nepoužívám bílou mouku, cukr, nejíme smažená jídla. Tip na zdravé dobré jídlo se asi sežene všude, já například doporučuju jakékoli jídlo nebo salát z červené řepy... Podle mě dokonalá potravina. 

Jaký máte recept na tak krásně štíhlou postavu, kterou se může pochlubit málokterá žena?

Tajný recept vlastně mám... Nikdy v životě jsem nebyla tak unavená a vyčerpaná, jako s mými dětmi. To se kila shazují jednoduše, žádné solárko ani jiné procedury nehrozí, maximálně tak samoopalovací krém. A jediný kosmetický tip, který mám, je pít spoustu čisté vody a hodně spát. A o tom se mi teď může jen zdát.

Doma máte dvě malé dcerky, jak nejčastěji trávíte volný čas jako rodina?

Naše děti nemůžou zůstávat delší dobu doma, musíme jim neustále vymýšlet nějaký program. Nejčastěji jsou to kola, výlety a letos se mi podařilo z nich udělat vášnivé houbařky. A na konci každé akce musí být samozřejmě hospoda (smích).

Jakou jste třeba čtenářkou a jaké autory máte ráda?

Času na čtení knih moc nemám, ale vždycky mě potěší Alena Mornštajnová, její román Hana je úžasný a naposledy jsem dala její Tiché roky. Skvělá spisovatelka.

Když jsme u té kultury, na jaké představení byste nás pozvala do divadla, kde sama účinkujete?

U nás v divadle mám pár favoritů, například představení Jméno, Bitls nebo teď právě odpremierovaná MAMMA MIA!

Jaké sporty, záliby či koníčky upřednostňujete?

Naštěstí mým koníčkem je moje práce a pokud mi opravdu zbyde nějaké volno, tak je pro mě největším relaxem postel a dobrá kniha.

Co nejraději dělají holčičky?

Nejraději jí sladkosti a kramaří mi ve šminkách. Jinak si neskutečně užívají, pokud můžou dělat věci s mámou, a to může být cokoliv - vaření, zahrada, zkoušky v divadle...

Pro co mají talent, jaké mají vlohy?

Ještě jsou to malé holky, takže nemůžu říct, že by u nich byly nějaké výrazné vlohy, ale musím říct, že strašně rády a pěkně zpívají.

Co byste jako maminka chtěla u nich rozvíjet?

Moc by se mi líbilo, kdyby moje děti uměly dobře plavat, jezdit na kole a lyžovat. A to je může strašně dobře naučit jejich táta. Pokud by k tomu přibyl tenis a jízda na koni, tak bych byla spokojená.

V čem jsou po vás?

Myslím, že zase ty šminky. A mají smysl pro humor. Ten trénujeme denně.

V čem jsou po manželovi?

Po manželovi jsou krásné. V čem dalším jsou po manželovi neprozradím, na to ho mám příliš ráda.

Letos přijdete na LIFE! s celou rodinou, nač se nejvíce těšíte?

Přijdeme určitě a je jasné, že celou dobu strávíme na nějakém tancování. To je totiž další jejich vášeň.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše