Internationale Messe der Touristikmöglichkeiten in Regionen

Übersetzung nicht verfügbar.

Dovolená na plovoucích městech

Hoďte starosti přes palubu a vydejte se poznávat svět. Pokud příliš neholdujete aktivnímu pohybu, ale fascinují vás nekonečné panoramatické výhledy, šumění moře a křik racků, pak si vyberte z nabídky cestovní kanceláře Riviera Tour z Horní Lidče na Vsetínsku. Zajistí vám dobrodružnou plavbou do celého světa.

A zájem o plavby stoupá napříč všemi věkovými kategoriemi. Zejména senioři si přijdou na své, protože mohou pohodlně cestovat a přitom poznávat spousty kouzelných nových destinací bez nutností se přesouvat z hotelu do hotelu.

Hotel cestuje s vámi

Cestovní kancelář Riviera Tour jako jediná v ČR nabízí plavby do celého světa na luxusních výletních lodích společnosti MSC Cruises. Klient se tak opakovaně muže na plavby vracet a přesto poznávat stále nová místa bez nutnosti stěhování – hotel přece cestuje s vámi.

„Nabízíme absolutně výjimečný produkt, který je v současné době velmi populární a zajímá velkou škálu cestovatelů. Spousta klientů nalezne nový způsob trávení dovolené,“ dokládá rostoucí oblíbenost plaveb Pavel Číž, jednatel cestovní kanceláře.

A na aktivní jedince čeká bohaté zázemí lodí společností MSC Cruises a český delegát. Najdete na nich kryté a otevřené bazény, vnitřní promenádu, živou hudbu či bary, zkrátka zažijete spousty legrace. A možná jako mnozí před vámi zjistíte, že jedna plavba rozhodně nestačí.

Zážitek na celý život

Cestovní kancelář představí jedinečné zážitky také během brněnského veletrhu, na němž budou prezentovat speciální nabídky a kdo nezaváhá, tak si odnese veletržní poukazy na slevy.

Speciálně pro Brno pak bude před veletržní halou přistaven showroom v podobě autobusu. „Bus bude otevřen k prohlídce každý den od 10– 12 hodin a odpoledne od 14–16 hodin a bude sloužit i k výdeji katalogu,“ láká k návštěvě pojízdného stánku Číž a dodává: „Během veletrhu dokonce věnujeme úžasnou cenu v podobě plavby pro celou rodinu pro dva dospělé a dvě děti do 18 let.“

A že půjde o opravdovou lahůdku je jisté. Půjde totiž o dovolenou na krásné lodi, jež vyplouvá z italského Janova. Během cesty poznáte nádherné destinace, a dokonce se můžete zúčastnit mezinárodní soutěže krásy MISS PRINCESS OF THE WORLD.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše