REHAPROTEX

Übersetzung nicht verfügbar.

Chráněná dílna LIDUMILA šije a vyšívá výrobky pro děti

Chráněná dílna LIDUMILA z Uherského Hradiště se zabývá především šitím a strojovým vyšíváním a zaměřuje se hlavně na výrobky pro děti. Na veletrhu si budete moci koupit vybavení do postýlek, zavinovačky, dětské zástěry či polštářky, ale také bytový textil či plátěné a riflové tašky.

Chráněná dílna LIDUMILA s. r. o. byla zřízena v roce 2010 Oblastní charitou Uherské Hradiště s posláním umožnit zaměstnání co největšímu počtu osob se zdravotním postižením. V dnešní době zaměstnává chráněná dílna 26 zaměstnanců s postižením jako je epilepsie, neslyšící a s poúrazovými a pooperačním trvalými následky.

Chráněná dílna se zabývá především šitím a strojovým vyšíváním a zaměřuje se hlavně na výrobky pro děti. Nabízí šití bytových textilií, dětských polštářků, ale také zakázkové šití vybavení pro školy a školky, dárky pro vítání občánků i šití konfekce pro módní značky. Umí také vyšívat loga pro firmy, dárkové a reklamní předměty, křestní roušky i kapesníčky do tanečních. Výrobky získávají své jméno nejenom v okolí Uherského Hradiště, ale i v celé České republice.

Součástí chráněné dílny je i fyzický obchůdek LIDUMILA v Uherském Hradišti, kde je možnost zadat zakázku na šití, nachází se tam sběrna čistírny prádla a peří, ale především je možné tam zakoupit hotové výrobky šicí dílny. Jejich krásné produkty si však můžete pořídit i prostřednictvím e-shopu na webu www.lidumila.cz.

Na veletrhu REHAPROTEX bude LIDUMILA nabízet:

  • vybavení do postýlek, zavinovačky, hrací deky pro batolata
  • bytový textil – polštářky, kapsáře a mantinely k posteli
  • dámské a dětské zástěry na vaření, chňapky
  • dětské polštářky – zvířátka, auta, sluníčka
  • plátěné a riflové tašky

Vzhledem k blížícím se Vánocům tak můžete pořídit krásný dárek, a zároveň tak přispět na pomoc zdravotně postiženým.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše