REHAPROTEX

Übersetzung nicht verfügbar.

KURY vyrábí mechanické vozíky přizpůsobené na míru uživatele

Společnost KURY je jedinou českou firmou, která vyrábí celé spektrum mechanických invalidních vozíků – od dětských typů, přes základní standardní vozíky, až po aktivní a speciální vozíky. Každý její vozík je jedinečný, protože je vyráběn individuálně a přizpůsoben na míru pro konkrétního uživatele. Na veletrhu představí nejen nové vozíky, ale i systémy tzv. „sezení“, tedy sedací polštáře a zádové opěrky, uvedené na trh pod značkou GEMINI.

Společnost KURY působí v České republice již přes 26 let jako původní výrobce mechanických vozíků pro tělesně postižené. Je jedinou českou firmou, která vyrábí celé spektrum mechanických invalidních vozíků – od dětských typů, přes základní standardní vozíky, až po aktivní a speciální vozíky.

Každý vozík KURY je jedinečný, protože je vyráběn individuálně a přizpůsoben na míru pro konkrétního uživatele. Každý klient je osobně zaměřen vyškoleným specialistou a jednotlivé vozíky jsou poté vyráběny přímo v České republice. Vozíky KURY mohou být osazeny širokou škálou příslušenství a vybavení renomovaných značek nebo např. přídavnými elektropohony KURY E_MO, dodávanými českým výrobcem HURT.

V současnosti se společnost nově specializuje na celé systémy tzv. „sezení“, tedy na sedací polštáře a zádové opěrky, a nabízí je pod značkou GEMINI. I v tomto sortimentu klade důraz na individuální potřeby klientů s ohledem na terapeutické i zdravotní nároky. Výrobky GEMINI jsou charakteristické použitím špičkových materiálů a jedinečným konstrukčním řešením. Novinkou, která bude na veletrhu Rehaprotex představena, je např. zapracování aktivních bezpečnostních prvků do konstrukce opěrky GEMINI TWIN. K dispozici na veletrhu budou dále třeba sedací polštáře GEMINI SPIN různých typů a zádové opěrky GEMINI TWIN, které si budete moci vyzkoušet přímo na vozících.

Společnost KURY také představí dětský polohovací vozík „DINGO“, který představuje novou generací speciálních vozíků pro dětské pacienty s širokou možností nastavení a polohování sedu uživatele kombinovaných s nízkou hmotností konstrukce vozíku a jeho jednoduchou ovladatelností.

Na stánku také najdete ukázku aktivních vozíků, včetně vozíku se zpevněným rámem „ZION“ a dětských vozíků s některými vylepšeními, které budou v brzké době uvedeny do výroby.

Více informací najdete na webových stránkách www.kury.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše