REHAPROTEX

Übersetzung nicht verfügbar.

MEDESA care nabízí kvalitní zdravotní pomůcky a služby konzultantů už 23 let

Společnost MEDESA care poskytuje kvalitní zdravotní pomůcky a služby zkušených konzultantů už 23 let. Je výdejnou i výrobcem zdravotnických prostředků a oděvů pro zdravotnictví a nabízí širokou škálu mechanických i elektrických invalidních vozíků, elektrických skútrů, antidekubitní polyuretanových sedacích podložek a dalších zdravotních pomůcek. Kromě představení sortimentu a novinek vás na veletrhu čekají speciální veletržní ceny na vybrané produkty i soutěž o hodnotné ceny.

Společnost MEDESA care nabízí pomocnou ruku v péči o sebe nebo vaše blízké. Kvalitní zdravotní pomůcky a služby zkušených konzultantů poskytuje už 23 let. V náročných životních situacích u nich vždy najdete radu a pochopení. Motto společnosti zní „Nejste na to sami“, což vystihuje jejich cíl zjednodušit svým klientům jejich obtížnou životní situaci. Chtějí především sdílet informace tak, aby se každý, kdo potřebuje nějakou pomůcku, na ně mohl spolehnout jako na partnera.

MEDESA care je nová obchodní značka společnosti INTER META, která se touto změnou plně začlenila do skupiny MEDESA. Je výdejnou i výrobcem zdravotnických prostředků a oděvů pro zdravotnictví a nabízí širokou škálu mechanických i elektrických invalidních vozíků, elektrických skútrů, antidekubitní polyuretanových sedacích podložek a matrací WAFLE. V sortimentu mají také madla a sedačky do koupelen, nástavce na WC, toaletní křesla, dětské rehabilitační kočárky, chodítka, inkontinenční, rehabilitační, ortopedické a kompenzační pomůcky.

Na veletrhu REHAPROTEX představí novinky v podstatě ve všech kategoriích od chodítek až po novou řadu elektrických vozíků. Vyzkoušet můžete novou řadu aktivních vozíků Trigo. Díky jeho skvělé ergonomii a široké nabídce příslušenství je opravdovým klenotem v nabídce MEDESA care. Novinkou bude také šestikolový elektrický vozík Sigma, který je nabízený ve variantě jak pro interiérové, tak pro exteriérové použití. Prezentovat budou také další produkty, jako jsou polohovací pomůcky, vlastní řada léčebné kosmetiky nebo unikátní produkt Balance Belt. Na vybrané produkty bude navíc MEDESA care nabízet speciální veletržní cenu.

Na každý den konání veletrhu má pro vás MEDESA care připravenou malou soutěž, samozřejmě spojenou s jejími produkty a službami. Čekají na vás hodnotné ceny, které do soutěže společnost věnuje.

Kromě veletrhu je můžete navštívit v jejich výdejnách, kde si vyzvednete pomůcku na základě poukazu od pojišťovny nebo si vyberte z nabídky zboží a doplňkového sortimentu. Pokud si před koupí chcete pomůcku nejdříve vyzkoušet a vidět ji naživo, můžete si domluvit schůzku v jejich showroomu, kde vám vše ochotně předvedou. Nemáte-li možnost přijít osobně, můžete se obrátit na zkušené konzultanty, kteří za vámi zdarma přijedou až domů a doporučí nejvhodnější pomůcky a vybavení.

Více informací o společnosti MEDESA care a jejích produktech vč. možnosti zakoupení v e-shopu najdete na webu www.intermeta.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše