REHAPROTEX

Übersetzung nicht verfügbar.

ORTIKA CZ představí invalidní vozíky pro děti i dospělé a polohovací lůžka ORTIKA BED

Společnost ORTIKA CZ s.r.o. se specializuje na výdej, distribuci a poradenství v oblasti kompenzačních a zdravotních pomůcek. V její nabídce najdete široký sortiment pomůcek od zdravotní a dětské obuvi, přes inkontinenční pomůcky, až po chodítka, invalidní vozíky a lůžka s antidekubitními matracemi. Na veletrhu představí třeba elektrické a mechanické vozíky, polohovací lůžka a pasivní antidekubitní matrace nebo sortiment výrobků pro podporu mobility u dětí s vrozenými i získanými vývojovými vadami.

Společnost ORTIKA CZ s.r.o. působí na českém trhu od roku 2000 a specializuje se na výdej, distribuci a poradenství v oblasti kompenzačních a zdravotních pomůcek. Spolupracuje s výdejnami zdravotnických potřeb a lékárnami po celé ČR a je dlouhodobým partnerem všech zdravotních pojišťoven, pro které kromě výdeje pomůcek zajišťuje i cirkulaci a servis zdravotnických prostředků.

ORTIKA CZ má v České republice tři vlastní výdejny, a to v Praze, Brně a Olomouci. V jejich nabídce můžete najít široký sortiment pomůcek od zdravotní a dětské obuvi, přes inkontinenční pomůcky, až po chodítka, invalidní vozíky a lůžka s antidekubitními matracemi. Samozřejmostí je odborný personál schopný poradit a najít nejvhodnější řešení pro potřeby klienta.

ORTIKA CZ je součástí velkého holdingu společnosti Rovina group, a.s., do které spadá i její mateřská společnost ORTIKA a.s. Ta se specializuje na výrobu ortopedických pomůcek a veletrhu REHAPROTEX se bude účastnit jako spoluvystavovatel.

Na veletrhu představí ORTIKA CZ produkty německé společnosti Bischoff & Bischoff GmbH, jejímž výhradním distributorem je od roku 2018. Půjde hlavně o nové typy odlehčených chodítek (rollátorů) zajímavého designu Capero a Alevo a o ucelenou řadu elektrických invalidních vozíků. Chybět nebudou ale ani mechanické vozíky a pomůcky pro každodenní péči. Žhavou novinkou z veletrhu RehaCare z Düsseldorfu budou elektrická vozítka pro osoby se sníženou pohyblivostí Centuro.

Shlédnout budete moci i sortiment výrobků dánské společnosti R82, jejichž pomůcek je ORTIKA CZ výhradním výdejcem. R82 podporuje mobilitu u dětí s vrozenými i získanými vývojovými vadami. Zaměřuje se na kompenzační pomůcky tipu vozíků, chodítek a vertikalizačních a polohovací zařízení pro děti.

ORTIKA CZ bude prezentovat také novinky, které vznikly díky její spolupráci s tradičním českým výrobcem kovového nábytku KOVONAX, s.r.o. Jedná se nové typy polohovacích lůžek zaregistrované pod značkou ORTIKA BED. Novinkou bude třeba dětské pečovatelské lůžko ORTIKA BED KIDS. Sortiment doplní řada pasivních antidekubitních matrací pro všechny typy rizika dekubitů, které jsou registrované u Státního ústavu pro kontrolu léčiv k úhradě z veřejného zdravotního pojištění.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše