REHAPROTEX

Übersetzung nicht verfügbar.

PATRON bude prezentovat rehabilitační kočárky a vozíky Ottobock

Česká společnost PATRON Bohemia a.s se od roku 1994 se zabývá výrobou a distribucí zdravotních pomůcek a komplexní péčí o handicapované občany. Její výrobky jsou známy jak na českém trhu, tak i ve více než 40 zemích světa, kam jsou distribuovány. PATRON Bohemia se řadí k největším výrobcům a absolutní špičce ve svém oboru ve výrobě rehabilitačních kočárků v České republice a stává se respektovanou společností s kvalitními výrobky na evropském trhu.

V sortimentu společnosti najdete mechanické i elektrické vozíky, pomůcky k chůzi, toaletní a koupelnový program, schodolezy, lůžka, matrace a řadu dalšího. Bohatý má především program pro děti, ať už jde o speciální reha produkty jako jsou zdravotní a rehabilitační kočárky, vozíky, polohovací zařízení nebo autosedačky nebo o klasické dětské produkty včetně kočárků, autosedaček, postýlek a spoustu dalších produktů pro domácí péči.

Na veletrh REHAPROTEX přiveze PATRON kompletní průřez svého mimořádně bohatého portfolia výrobků. Zastoupeny budou zejména rehabilitační kočárky, které patří k pilířům výroby společnosti, a různé druhy mechanických i elektrických vozíků. V této kategorii výrobků se nabídka společnosti PATRON od minulých ročníků výrazně rozrostla, a to díky tomu, že se stala distributorem výrobků kategorie mobility solutions firmy Ottobock. Návštěvníci budou moci shlédnout také pomůcky umožňující snadnější pohyb handicapovaným například po schodišti, ukázky zádržných systémů do osobních automobilů nebo pomůcky pro umožnění osobní hygieny osobám se sníženou pohyblivostí.

V segmentu rehabilitační techniky je vedle výrobků samotných neméně důležitý veškerý servis s nimi spojený. Ten začíná od zaměření budoucí pomůcky přes její dodání a nastavení odpovídající potřebám jejího uživatele přímo na místě až po péči a servis během jejího používání. Tyto služby budou prezentovat odborníci z dceřinné společnosti HELP Centrum.

Více se o produktech společnosti PARTON Bohemia vč. možnosti nákupu v e-shopu dozvíte na webu www.patron.eu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše