REHAPROTEX

Übersetzung nicht verfügbar.

Prostředky pro zlepšení kvality života od Společenstva výrobců a prodejců zdravotnických prostředků

Mezi vystavovateli bude deset firem, které jsou členy Společenstva výrobců a prodejců zdravotnických prostředků. Všechny mají společný cíl nabídnout svým klientům širokou paletu kvalitních zdravotnických prostředků, zjednodušit a zpříjemnit jim každodenní aktivity, a tím jim umožnit větší nezávislost a zlepšit kvalitu života.

Mezi vystavovateli bude deset firem, které jsou členy Společenstva výrobců a prodejců zdravotnických prostředků. Všechny mají společný cíl nabídnout svým klientům širokou paletu kvalitních zdravotnických prostředků, zjednodušit a zpříjemnit jim každodenní aktivity, a tím jim umožnit větší nezávislost a zlepšit kvalitu života. Jejich sortiment mechanických a elektrických vozíků, zvedacích a polohovacích systémů, ale i chodítek a mnoho dalších pomůcek si na veletrhu můžete nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet a zjistit jaké jsou nejlepší možnosti pro řešení právě vašich potřeb. Ochotně vám odpoví také dotazy ohledně implementace nového zákona o zdravotních pomůckách.

Jedná se o těchto deset firem:

Společnost DMA PRAHA s.r.o. působí na českém trhu od roku 1998 a je jedním z největších dovozců a prodejců kompenzačních pomůcek pro seniory a tělesně postižené v ČR. Nabízí kompletní sortiment zdravotních pomůcek, které vám pomohou zlepšit kvalitu života, zmírnit handicap a usnadní návrat do společnosti. Tyto pomůcky jsou zároveň důležitou součástí prevence proti možným komplikacím, díky kterým lze předejít pádům s následkem úrazu nebo vzniku proleženin.

Společnost ERILENS se specializuje na výrobky a služby pro zdravotnictví a ošetřovatelskou péči. V jejím sortimentu najdete lokomoční pomůcky, jako jsou francouzské, podpažní a další druhy berlí, fixační materiály, ale i zvedací systémy a další pomůcky pro přesun imobilních osob nebo ošetřovatelské a rehabilitační přístroje. Na veletrhu představí kolejnicový systém Roomer nebo skříňový zvedák Integralift.

Společnost KURY je jedinou českou firmou, která vyrábí celé spektrum mechanických invalidních vozíků – od dětských typů, přes základní standardní vozíky, až po aktivní a speciální vozíky. Každý její vozík je jedinečný, protože je vyráběn individuálně a přizpůsoben na míru pro konkrétního uživatele. Na veletrhu představí nejen nové vozíky, ale i systémy tzv. „sezení“, tedy sedací polštáře a zádové opěrky, uvedené na trh pod značkou GEMINI.

Společnost MEDESA care nabízí pomocnou ruku v péči o sebe nebo vaše blízké. Kvalitní zdravotní pomůcky a služby zkušených konzultantů poskytuje už 23 let. Je výdejnou i výrobcem zdravotnických prostředků a oděvů pro zdravotnictví a nabízí širokou škálu mechanických i elektrických invalidních vozíků, elektrických skútrů, antidekubitní polyuretanových sedacích podložek a dalších zdravotních pomůcek. Kromě představení sortimentu a novinek, například nové řady aktivních vozíků Trigo nebo šestikolového elektrického vozíku Sigma vás na veletrhu čekají speciální veletržní ceny na vybrané produkty i soutěž o hodnotné ceny.

Společnost patří ke světovým lídrům v oblasti vývoje, výroby a distribuce mechanických invalidních vozíků, elektrických vozíků, skútrů, klinických sedacích systémů a celé řady dalších zdravotních prostředků. Mottem i cílem společnosti je „Improving people's lives“ neboli „zlepšování lidských životů“ lidí se zdravotním handicapem. Na veletrhu představí novou produktovou řadu elektrických vozíků Q-line nebo unikátní vozík do těžkého terénu Extreme X8.

MEYRA je celosvětově známá značka, která nabízí široký sortiment mechanických a elektrických vozíků, pomůcek do koupelny a WC, sebeobslužných a rehabilitačních pomůcek a zvedáků. Jejím cílem je zkvalitnění života lidí s handicapem. Na veletrhu Rehaprotex představí nové modely mechanických invalidních vozíků Avanti a Nano i elektrických vozíků iChair ORBIT či iTravel.

Společnost ORTIKA CZ se specializuje se na výdej, distribuci a poradenství v oblasti kompenzačních a zdravotních pomůcek. V její nabídce najdete široký sortiment pomůcek od zdravotní a dětské obuvi, přes inkontinenční pomůcky, až po chodítka, invalidní vozíky a lůžka s antidekubitními matracemi. Na veletrhu bude prezentovat třeba elektrické a mechanické vozíky německé společnosti Bischoff & Bischoff GmbH, polohovací lůžka ORTIKA BED připravené ve spolupráci se společností Konovax, pasivní antidekubitní matrace nebo sortiment výrobků dánské společnosti R82 pro podporu mobility u dětí s vrozenými i získanými vývojovými vadami.

Ortoservis je dodavatelem zdravotnických prostředků a pomůcek pro tělesně postižené a seniory. V její nabídce najdete více než 500 různých produktů od renomovaných světových i českých výrobců od mechanických i elektrických vozíků, polohovacích postelí, antidekubitních matrací, zvedáků a schodišťových sedaček až po pomůcky lokomoční či pro denní potřebu. Na veletrhu představí přídavné pohony Smart Drive a e-Hurt, nové modely elektrických vozíků nebo nejnovější model schodišťové sedačky na přímá schodiště.

Česká společnost PATRON Bohemia a.s. se zabývá výrobou a distribucí zdravotních pomůcek a komplexní péčí o handicapované občany. Řadí se k největším výrobcům a špičce ve svém oboru ve výrobě rehabilitačních kočárků v České republice. Na veletrh REHAPROTEX přiveze PATRON kompletní průřez svého mimořádně bohatého portfolia výrobků. Zastoupeny budou rehabilitační kočárky a různé druhy mechanických i elektrických vozíků, jejíž portfolio rozšířila díky distribuci výrobků kategorie mobility solutions firmy Ottobock.

Společnost SIVAK medical technology se zabývá službami pro zdravotně postižené. Jejím cílem je zajistit zákazníkům co nejširší paletu kvalitních zdravotnických prostředků, a tak jim umožnit větší nezávislost, zpříjemnit a zjednodušit každodenní aktivity a pomoci jim dosahovat cílů i s jejich handicapem. V sortimentu má různé typy mechanických i elektrických vozíků, antidekubitní polštáře a matrace, polohovací lůžka i křesla, zvedáky a řadu dalšího. Na veletrhu představí své nejúspěšnější výrobky, ale i nové typy aktivních zvedáků pro ústavní péči nebo aktivních vozíků Küschall. Na mnoho výrobků pro vás připravuje cenové zvýhodnění.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše