REHAPROTEX

Übersetzung nicht verfügbar.

Sdružení obrany spotřebitelů vám poskytne rady ohledně nákupů či reklamací zdravotních pomůcek

Sdružení obrany spotřebitelů –Asociace, z.s. se tradičně i letos účastní veletrhu REHAPROTEX. Nabízí nezávislý odborný poradenský servis pro všechny spotřebitele. Pomohou vám v případě, pokud byste museli zakoupené zdravotní pomůcky nebo rehabilitační přístroje reklamovat z různých důvodu, např. protože vám nevyhovuje nebo není úplně vhodné pro vaše postižení. V problémových situacích vám ochotně poskytnou bezplatné rady.

Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s. (nebo jen SOS – Asociace, z.s.) vznikla jako samostatná spotřebitelská organizace v Brně v říjnu 2009. Od samého počátku stojí v čele organizace jako předsedkyně paní Gerta Mazalová, která organizaci vede dodnes. V současné době existuje celkem 17 bezplatných osobních poraden v 9 krajích celé ČR.

Sdružení čerpá zkušenosti ze všech svých poraden, kam se mohou lidé v nesnázích vždy obrátit. Přednáší a školí také nevidomé (např. Tyflocentrum Brno), neslyšící, zdravotně postižené seniory, nemocné děti apod. Činnost SOS je velmi všestranná.

Více informací o Sdružení obrany spotřebitelů a rady pro spotřebitele naleznete na webu www.asociace-sos.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše