REHAPROTEX

Übersetzung nicht verfügbar.

V březnové soutěži můžete získat knihu Sešívání republiky

V březnové soutěži na Facebooku BVV pro vás máme tentokrát připravenou filmovou otázku. Ptáme se vás, jakou roli ztvárnil herec František Řehák ve známém filmu Na samotě u lesa a také na jednu jeho hlášku nebo dialog. Zapojit se můžete přímo na Facebooku, a to do půlnoci 10. 3. 2019. Tři z vás získají podepsanou knihu Marka Šalandy Sešívání republiky.

A co mohou tentokrát vyhrát tři výherci? Získají podepsanou knihu Marka Šalandy Sešívání republiky. Jedná se o netradiční cestopis z česko-slovenské hranice o pěším putování Marka Šalandy v roce 2018 k 100letému výročí vzniku samostatného Československa. Při cestě navštívil kolem padesáti zajímavých osobností žijících v blízkosti hranice a sesbíral jejich vzpomínky, jejich osobní příběhy a příběhy, o kterých vědí. Cenu do soutěže věnoval sám autor prostřednictvím Ligy vozíčkářů.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše