REHAPROTEX

Übersetzung nicht verfügbar.

Víte, kdo vyhrál cenu MOSTY? Soutěžte s námi na Facebooku

Květnová FB soutěžní otázka se týká Národní rady osob se zdravotním postižením ČR (NRZP ČR). Tato organizace byla založena v červnu 2002, jako střechová organizace, sdružující spolky osob se zdravotním postižením. NRZP ČR pravidelně udělujeme ceny MOSTY za mimořádnou aktivitu nebo čin ve prospěch lidí se zdravotním postižením. Poslední udělení cen proběhlo 28. 3. 2019 a právě sem naše soutěžní otázka směřuje. Za správnou odpověď můžete získat vstupenky na výstavu Minerály Brno.

Dokážete vyjmenovat alespoň jednoho oceněného vč. kategorie, ve které se umístil?

Za správnou odpověď získají tři nejrychlejší po dvou vstupenkách na mezinárodní prodejní výstavu minerálů, fosílií, šperků a přírodnin Minerály Brno. Odpovědi pište přímo do komentáře pod soutěžním příspěvkem na Facebooku BVV – Brněnské výstaviště. Soutěž končí 5. 5. 2019.


Výherci: Jarmilka Rybárová, Stanislava Korotková, Eva Hanáková

Správné odpovědi:

Kategorie instituce veřejné správy: Pardubický kraj za pomoc rodinám s dětmi a dospělým osobám s autismem na území celého kraje

Kategorie nestátní subjekt: Divadelní soubor Slunovrat za podporu rozvoje dětí a mladých lidí se zdravotním postižením

Kategorie osobnost hnutí osob se zdravotním postižením: Hana Nejedlá za založení spolku Míša & Míša

Kategorie zvláštní cena: Národná diaľničná spoločnosť, a. s., za osazení všech toalet pro osoby se zdravotním postižením na čerpacích stanicích na slovenských dálnicích eurozámky

Kompletní informace najdete přímo na webu NRZP

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše