WOOD-TEC

Übersetzung nicht verfügbar.

ROJEK láká na novinky, veletržní slevy i akci „Nový za starý“

ROJEK, rodinná firma s více než devadesátiletou tradicí strojírenské výroby, se zaměřuje na kompletní sortiment dřevoobráběcích strojů a tepelné techniky. Na brněnském výstavišti v pavilonu V prezentuje několik novinek, ať už se jedná o frézky, formátovací pily a další sortiment.

„V naší expozici vystavujeme několik novinek strojů, například srovnávačku s průtahem, což je kombinovaný stroj MSP 415, spodní frézku FSN 300A s naklápěním vřetene a elektromotorickým výsuvem nebo stroj RFT 630, tloušťkovací frézku se spirálovým válcem s elektromotorickým zdvihem spodního protahového stolu a programovatelnou rychlostí posuvu materiálu. Novinkou z řady formátovacích pil je PF 400S s elektromotorickým naklápěním a zdvihem kotouče. Pro naše zákazníky jsme připravili exkluzivní veletržní slevy. Vycházíme vstříc i konkrétním požadavkům individuálními nabídkami, tzn. že nenabízíme jen stroje v základním provedení, ale snažíme se přizpůsobit a udělat zákazníkovi stroj na míru,“ říká na stánku Luděk Luňák, specialista prodeje.

Pozitivní výsledky české ekonomiky aktuálně nahrávají firemním investicím do obnovy strojového parku. „Mám pocit, že k oživení dochází i v našem oboru. U našich klientů vidím, že mají zakázky i větší snahu inovovat. Samozřejmě i dřevoobráběcí stroje procházejí neustálým vývojem. Také proto jsme připravili podzimní akci „Nový za starý“, takže i tady na veletrhu mají naši klienti šanci vyměnit starší typ za nový stroj a pořídit ho za velice příznivou cenu,“ dodává Luděk Luňák. Podle jeho slov není v inovacích pozadu ani firma samotná, neboť bez zavádění moderních technologií do výroby by nedokázala být progresivní a efektivní.

Rodinná firma ROJEK sídlí v Častolovicích v Královohradeckém kraji, kde má i vzorkovny, vyrábí pak v nedalekém Kostelci nad Orlicí. Společnost byla založena Josefem Rojkem už v roce 1921 a dobře prosperovala s kvalitními klasickými dřevoobráběcími stroji vlastní konstrukce až do roku 1948, kdy byla rodinná tradice na několik desetiletí přerušena. Znovu a téměř z ničeho začínala firma až v roce 1991, kdy výrobu obnovil vnuk zakladatele Jiří Rojek. V současné době má akciová společnost ROJEK obchodní zastoupení v 65 zemích.

Weitere News von der Messe

01. 12. 2017 WOOD-TEC BeA CS představuje nové technologie pro robotizovaná pracoviště

Specializované přístroje německé značky BeA, která má na českém trhu zastoupení od roku 1991, nacházejí široké uplatnění při výrobě čalouněného nábytku, výrobě palet a obalů, dřevostaveb, dřevěných konstrukcí, ale také v automobilovém průmyslu, kde jsou...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše