MOBITEX

Übersetzung nicht verfügbar.

A LOOK vynesl ocenění pro OFFICE PRO SERVICE

Nová řada kancelářského nábytku A LOOK - stolová a skříňová sestava z dílny společnosti OFFICE PRO SERVICE s.r.o. - přinesla svěžest a lehkost do kanceláří. Bílý korpus spolu s kombinací kovu a dřeva oslovil i veletržní porotu GRAND PRIX MOBITEX, která výrobek vyzdvihla na třetí příčku v kategorii Progresivní design. „Naším cílem bylo uvést na trh zajímavý, jednoduchý a čistý celek s možností vytvoření pracovního místa pro více uživatelů,“ říká obchodní zástupce společnosti Josef Hanzl. A to se podařilo.

Stolová sestava umožňuje vytvořit pracovní plochu až pro deset pracovníků (4 proti sobě a dva po bocích), kdy všichni mají pro svou práci dostatek místa i pohodlí. Výrobek dokazuje rčení, že méně je někdy více, a platí to nejen o stolové sestavě, ale také o té skříňové. „Ta je opět postavená na subtilní konstrukci tak, aby stůl hezky doplňovala a z hlediska designu působila stejně odlehčeně. V současné době, kdy dochází k digitalizaci dokumentů, se mění i požadavky na úložný prostor,“ dodává Josef Hanzl s tím, že s výslednou podobou sestavy pomohl brněnský ateliér SENAA architekti.

Společnost OFFICE PRO SERVICE s.r.o. neuvažuje o tom, že by skříňová řada A LOOK byla velmi široká, tento požadavek již splňuje její úspěšná řada variabilního kancelářského nábytku HOBIS. V případě oceněné sestavy jde spíše o to reagovat na současné požadavky zákazníka, který klade vyšší nároky na design. „To se projevuje i v detailech, kdy jsme například použili kvalitní kování, umožňující samodovírání dveří nebo samodovírání zásuvek zalomeným klíčem, který po otočení přiklopíte k přední ploše, takže nikde klíč nezavazí, zákazník se o něj nebouchne a tak dále,“ dodává Josef Hanzl. „Jsme rádi, že celkově působí sestava čistě, jednoduše, líbí se a máme radost z úspěchu v soutěži GRAND PRIX MOBITEX.“

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše