Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Adventure Centrum představí v evropské premiéře GoSun Fusion Hybrid

Světový bestseller z USA a premiéra v Evropě – vařte, grilujte, pečte skvělá jídla kdykoliv a kdekoliv s vysoce výkonným solárním vařičem, grilem GoSun Fusion Hybrid. Za každého počasí i večer nebo ve stanu při kempování či karavanu, prostě bez omezení

GoSun Fusion Hybrid je první přenosná, solární + elektrická trouba na světě, která pracuje mimo síť. Tento všestranný sporák je 5x účinnější než tradiční elektrická trouba. Za každého počasí (včetně chladu a mračna) – při rozšíření modelu Fusion + PowerBank GoSun 12V / 150W.

Použití: bez omezení venku i uvnitř, při kempování, v obytném autě, na lodi, v karavanu, při nouzové události nebo za jízdy v autě při zdroji 12V. Snadno je využijete na zahradě, případně na terase panelového domu nebo při rybaření v pohodlí a bez paliv. Moderní, ekologické, zdravé a bezpečné vaření, grilování a pečení na sluneční energii a externím 12V zdroji. Použití po celý rok – i na sněhu a v mrazech. Využití je opravdu široké.

Naprosto ekologické a zdravé vaření v přírodě – s tímto pomocníkem si ho rychle zamilujete. Při vaření nevznikají nebezpečné zplodiny z hoření jako u konvenčních vařičů a grilů – v přírodě za sebou nezanecháte žádnou stopu. Vaření vás prostě začne bavit!

Snadné grilování, vaření a pečení vám umožňuje se věnovat rodině, přátelům, zábavě nebo sportu.

Novinku si prohlédnete na stánku Adventure Centrum v hale P/052.

Video 1

Video 2

Výhradní dovozce pro Českou a Slovenskou Republiku, Polsko: Adventure Centrum - Showroom: Na Průhoně 159, Vestec u Prahy, 252 42, více informací www.solarnivaric.cz , www.solarnigril.cz , https://www.facebook.com/solarnivaric.cz/

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše