TECHAGRO

Übersetzung nicht verfügbar.

AGRI CS doveze do Brna novinky od Case IH a Steyr

CASE IH MAGNUM AFS CONNECTTM

Největším lákadlem v expozici společnosti AGRI CS za značku CASE IH bude bezesporu již sedmá generace celosvětové úspěšné generace traktorů MAGNUM. Nová generace traktoru klade důraz na individualizaci a svobodu ovládání řidiče, přináší novou úroveň komfortu se zcela novou generací multifunkčního ovládání Multicontroller a nejlepšími tahovými vlastnostmi, které můžete jako zákazník v této třídě najít. Hlavní novinkou je TOP model MAGNUM AFS CONNECTTM 400 s novým typem powershiftové převodovky PowerDrive s 21x5 rychlostmi a ucelený systém telematiky a správy provozu strojů AFS CONNECTTM.

CASE IH PUMA AFS CONNECTTM

Léty ověřená, a tak oblíbená. Od roku 2007 opustilo výrobní závod v rakouském St. Valentinu více než 90 000 kusů traktorů této úspěšné modelové řady. S nástupem roku 2020 přichází PUMA AFS CONNECTTM s novým designem, který zapadá do ucelené rodiny traktorů CASE IH s výkonem nad 100 koní. PUMA si zachovává veškeré své přednosti a technické parametry, lákadlem je bezesporu nový design a řada nových prvků v kabině, které zpříjemňují pocit řízení obsluze.

STEYR EXPERT CVT

V segmentu traktoru s výkonem 100–140 koní přijíždí značka STEYR s novým prémiovým modelem. Plynulá převodovka CVT, elektronicky ovládané okruhy hydrauliky nebo maximální komfort díky prostorné kabině s jednoduchým ovládáním a novým typem loketní opěrky včetně celé řady různých paketů výbavy a provedení střech. Díky kompaktním rozměrům a malému poloměru otáčení se výborně hodí pro práci na smíšených rodinných farmách a pro agregaci s čelním nakladačem. EXPERT CVT je opravdovým expertem ve své třídě a řadou zajímavých technických parametrů zaujme nejednoho zákazníka.

STEYR ABSOLUT CVT

Řada traktorů STEYR CVT je bezesporu nejoblíbenější modelovou řadou v historii této značky. Nový model ABSOLUT CVT zahrnuje čtyři modely s výkonem od 185 do 270 koní maximálního výkonu a plynule navazuje na tuto modelovou řadu. S lákavým designem po vzoru svých mladších bratrů a prémiovým komfortem této třídy a snadnému ovládání díky plynulé převodovce CVT je nový ABSOLUT CVT skvělým partákem. Zaujmou jistě i malé odlišnosti jako designově zajímavě provedený výfuk, sloupky kabiny v bílé barvě nebo příjemné funkční vlastnosti, jako je například nádržka pro umytí rukou či kompresor pro ofuk kabiny a celého traktoru.

Weitere News von der Messe

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše