AGRI CS doveze do Brna novinky od Case IH a Steyr

CASE IH MAGNUM AFS CONNECTTM

Největším lákadlem v expozici společnosti AGRI CS za značku CASE IH bude bezesporu již sedmá generace celosvětové úspěšné generace traktorů MAGNUM. Nová generace traktoru klade důraz na individualizaci a svobodu ovládání řidiče, přináší novou úroveň komfortu se zcela novou generací multifunkčního ovládání Multicontroller a nejlepšími tahovými vlastnostmi, které můžete jako zákazník v této třídě najít. Hlavní novinkou je TOP model MAGNUM AFS CONNECTTM 400 s novým typem powershiftové převodovky PowerDrive s 21x5 rychlostmi a ucelený systém telematiky a správy provozu strojů AFS CONNECTTM.

CASE IH PUMA AFS CONNECTTM

Léty ověřená, a tak oblíbená. Od roku 2007 opustilo výrobní závod v rakouském St. Valentinu více než 90 000 kusů traktorů této úspěšné modelové řady. S nástupem roku 2020 přichází PUMA AFS CONNECTTM s novým designem, který zapadá do ucelené rodiny traktorů CASE IH s výkonem nad 100 koní. PUMA si zachovává veškeré své přednosti a technické parametry, lákadlem je bezesporu nový design a řada nových prvků v kabině, které zpříjemňují pocit řízení obsluze.

STEYR EXPERT CVT

V segmentu traktoru s výkonem 100–140 koní přijíždí značka STEYR s novým prémiovým modelem. Plynulá převodovka CVT, elektronicky ovládané okruhy hydrauliky nebo maximální komfort díky prostorné kabině s jednoduchým ovládáním a novým typem loketní opěrky včetně celé řady různých paketů výbavy a provedení střech. Díky kompaktním rozměrům a malému poloměru otáčení se výborně hodí pro práci na smíšených rodinných farmách a pro agregaci s čelním nakladačem. EXPERT CVT je opravdovým expertem ve své třídě a řadou zajímavých technických parametrů zaujme nejednoho zákazníka.

STEYR ABSOLUT CVT

Řada traktorů STEYR CVT je bezesporu nejoblíbenější modelovou řadou v historii této značky. Nový model ABSOLUT CVT zahrnuje čtyři modely s výkonem od 185 do 270 koní maximálního výkonu a plynule navazuje na tuto modelovou řadu. S lákavým designem po vzoru svých mladších bratrů a prémiovým komfortem této třídy a snadnému ovládání díky plynulé převodovce CVT je nový ABSOLUT CVT skvělým partákem. Zaujmou jistě i malé odlišnosti jako designově zajímavě provedený výfuk, sloupky kabiny v bílé barvě nebo příjemné funkční vlastnosti, jako je například nádržka pro umytí rukou či kompresor pro ofuk kabiny a celého traktoru.

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...