Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

CAMPINGWORLD NEUGEBAUER a CARTHAGO oslaví výročí novinkou

Společnost CWN, s.r.o. jako výhradní distributor značky Carthago a Malibu do České Republiky přiváží žhavou novinku, a to nové spojení značky Carthago a Mercedes Benz. Vystavený model se jmenuje Carthago Chic e-line I 50LE na podvozku Mercedes Benz AL-KO. Tento model prošel rozsáhlou inovací interiéru i exteréru.

Další novinkou jsou inovované řady Carhago Chic c-line, c-tourer i nejmenší c-compactline. „Letos slaví značka Carthago 40 let od svého založení, dále slavíme 15 let úzké spolupráce mezi Carthagem a Campingworld Neugebauer a 5 let od otevření pobočky Campingworld Neugebauer v České Republice,“ vysvětluje Lukáš Kinzl, odborný prodejce CWN pro ČR.  Inovací se dočkala i značka pro vestavby Malibu Van, která získala ocenění v Německu, jako Nejoblíbenější vestavba za rok 2019 dle časopisu Promobil. Taktéž bude vystavena na veletrhu Caravaning Brno 2019.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše