Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

CAMPSTER by Pössl – novinka od společnosti RINEN!!

CAMPSTER není jen auto. Campster je vozidlo pro život. Protože teprve s ním se otevírají neomezené možnosti pro každodenní život i útěk ze stereotypu. Nové spojení dodávky, limuzíny a obytného auta. Skutečný talent ve všech oblastech.

Se svojí výškou pouhých 1,99 m může CAMPSTER vjet do všech standardních garáží, aniž by si odřel střechu. Výhoda, kterou nenabízí všechny vozy této kategorie.

Mobilita je dnes něco přirozeného. Svět se zvětšil. A s ním i možnosti. Mnoho lidí nespojuje svůj život jen s jedním místem, ale těší se z toho, že mohou pracovat, trávit svůj volný čas nebo navštěvovat přátele po celém světě.

Nový CAMPSTER se skvěle přizpůsobuje všem potřebám – je jedno, co si na něj vymyslíte.

Brzy ráno do kanceláře a hned potom na dlouhý víkend. CAMPSTER je pro to ideální společník. Pohodlný, flexibilní a připravený na cokoli. Nepřizpůsobujete svůj život vozidlu, ale vozidlo ke svému životu.

Někteří jste měli možnost se již s CAMPSTEREM setkat ve Vašich městech po celé ČR a to na Road Show Citröen, která byla pořádaná ke 100letému výročí založení značky.

Na nový CAMPSTER se můžete přijít podívat na veletrh Caravaning v Brně, stánek firmy Rinen v pavilonu P, výstava se uskuteční ve dnech od 7.-10. Listopadu

Těšíme se na Vaši návštěvu.

www.rinen.cz | www.pujcsiobytnak.cz | www.kupsiobytnak.cz

Campster by Pössl

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše