Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Car-Star přiveze TOP novinky 2020 i zajeté vozy 2019

Car-Star je spolehlivým průvodcem a partnerem na vašich cestách po Česku i Evropě. Ať už si chcete obytný vůz jednorázově pronajmout, či si „dům na kolečkách“ pro pravidelné výlety za poznáním pořídit do své vlastní stáje, Car-Star je připraven vám s výběrem, nákupem i servisem profesionálně pomoci. Firma sídlí v Praze 9, na Českobrodské ulici v areálu Hyundai Centrum Praha s.r.o., kde má k dispozici moderní servisní halu (bývalé STK), plně vytápěnou a vybavenou.

„V České republice zastupujeme značky patřící do skupiny renomovaného francouzského výrobce obytných vozidel RAPIDO Groupe. Můžete si vybrat od obytné vestavby v dodávkovém voze až po plně přestavěný integrovaný automobil značek RAPIDO, ITINEO a DREAMER,“ uvádí zástupce společnosti Michal Kratochvíl. „Jsme připraveni splnit všechna Vaše přání ohledně dodatečné výbavy a montáží příslušenství, provádíme profesionální servis obytných automobilů a přívěsů. Zajišťujeme pronájem moderních a plně vybavených obytných vozů, na každou sezónu vždy úplně nové modely,“ dodává.

A co konkrétního nám Car-Star připraví pro letošní Caravaning Brno?
„Na veletrh do Brna se každý rok těšíme a zároveň důkladně připravujeme. Je to pro nás významná prezentace novinek pro následující rok. Vystavovat tedy budeme modely pro rok 2020, v bohatém výběru vnitřního uspořádání a výbavy. Máme více než 20 nových vozů skladem,“ zve návštěvníky Michal Kratochvíl. „ Půjde o plně integrované, útulné vozy Itineo v délce 7 metrů řady Cosy.  Dále o větší, 7,4 metru dlouhé, vozy Itineo řady Traveller pro cestovatele na delší trasy.  Představíme také luxusní vozy vlajkové značky Rapido, v délkách 7 metrů a 7,5 metru, doplněné o modely s dvojitou podlahou a novou, 9-ti stupňovou, automatickou převodovkou. Chybět nebudou polointegrované vozy, jako například luxusní Rapido 666F  nebo novinka roku 2020, Itineo PJ740 s elektricky ovládanou spouštěcí postelí, místem pro 5 osob na jízdu i spaní, s odděleným sprchovým koutem. V naší prezentaci nebude chybět ani nabídka dobře zajetých vozů modelového roku 2019, které přivezeme na bazar obytných vozidel. Od plně integrovaného vozu Itineo JB700, přes polointegrovaný PJ740 až po alkovny GiottilineT45,“ doplnil.

www.car-star.cz

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše