Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

CAROX – minikaravany v maxi kvalitě

Společnost CAROX+ s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem stylových malých karavanů s hmotností do 750 kg. Provozuje také půjčovnu těchto minikaravanů. Na výstavě představí několik modelů, které uchvátí nejen designem, ale především českou kvalitou.

Zapřáhnete i za menší automobil či tříkolku

„Výhodou našich minikaravanů je především to, že mohou být taženy malými či nízkovýkonovými automobily, stejně jako motorkářskými tříkolkami či některými silnými motocykly,“ uvedla Lenka Minárechová ze společnosti CAROX+ s.r.o.  Firma se sídlem v Ústí nad Labem se může pochlubit ruční výrobou.  Její minikaravany se vyrábějí výhradně v Česku a z kvalitních materiálů, díky tomu se na ně můžete během svých cest stoprocentně spolehnout.  „Náš sortiment zahrnuje jak obytné minikaravany pro klasické kempování, tak i speciálně upravené verze pro cyklisty, horolezce nebo třeba rybáře. K minikaravanům z naší nabídky si můžete pořídit i nafukovací stany ušité přímo pro naše modely,“ doplnila. V neposlední řadě je potřeba zmínit nezbytnou certifikaci – všechny modely CAROX mají evropský certifikát schvalující jejich provoz po celé Evropě.

Více na www.carox.cz

Mini K Family Plus

Náš největší minikaravánek navržený speciálně pro mladé rodiny s dvěma dětmi.

Mini K Family

Náš nejprodávanější model, který si oblíbili klienti všech věkových kategorií.

Mini K Sport

Náš nejmenší minikaravánek, který můžete připojit i za tříkolku.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše